תואר ראשון במדעי המחשב

תואר ראשון במדעי המחשב
+

תואר ראשון במדעי המחשב

בעשורים האחרונים המחשוב שינה כמעט כל היבט של חיינו, החל מהמכשירים שאנו משתמשים בהם ועד הדרכים שבהן אנו מתקשרים עם אחרים. בתוכנית לתואר ראשון במדעי המחשב אנו שמים דגש על הבנת מערכות ממוחשבות ועקרונותיהן.  לימודי תואר במדעי המחשב במכללת אפקה כללים קורסים המעניקים רקע מתמטי נרחב, קורסים תאורטיים שעיקרם ייצוג מידע ואלגוריתמים, קורסים בנושאים מערכתיים כמו ארכיטקטורה ומערכות הפעלה, ובנושאים פרקטיים כמו ניתוח ויישום אלגוריתמים לפתרון בעיות מעשיות. עוד בתוכנית מגוון רחב של קורסי בחירה. התוכנית מעניקה לסטודנטים כלים לחשיבה אנליטית ומובנית ובסיס להבנת התאוריה של מדעי המחשב וליישומה. בוגרי התואר יוכלו להשתלב בעבודות בתחום פיתוח תוכנה בחברות מהגדולות והמבוססות בשוק ועד חברות הזנק, ואף בחברות שעיקר עיסוקן אינו תוכנה.
במדעי המחשב במכללת אפקה כללים קורסים המעניקים רקע מתמטי נרחב, קורסים תאורטיים שעיקרם ייצוג מידע ואלגוריתמים, קורסים בנושאים מערכתיים כמו ארכיטקטורה ומערכות הפעלה, ובנושאים פרקטיים כמו ניתוח ויישום אלגוריתמים לפתרון בעיות מעשיות. עוד בתוכנית מגוון רחב של קורסי בחירה. התוכנית מעניקה לסטודנטים כלים לחשיבה אנליטית ומובנית ובסיס להבנת התאוריה של מדעי המחשב וליישומה. בוגרי התואר יוכלו להשתלב בעבודות בתחום פיתוח תוכנה בחברות מהגדולות והמבוססות בשוק ועד חברות הזנק, ואף בחברות שעיקר עיסוקן אינו תוכנה.
% 97
מבוגרי אפקה מועסקים בתעשייה

מבט מקרוב

לומדים במרכז ומתברגים בעמק הסיליקון הישראלי 30.11.2013 הנדסה במרכז? אולי בדרום? או דווקא כדאי ללמוד הנדסה בצפון? היכן אתם עומדים להשלים את התואר שלכם? אם שאלה זו מטרידה גם אתכם, דעו - אתם לא לבד
סא"ל לירון אלזון קיבל את "אות הבוגר" בטקס הענקת תארים סא"ל לירון אלזון קיבל את "אות הבוגר" בטקס הענקת תארים

תכנית לימודים מהונדסת בשבילך

במסגרת לימודי תואר ראשון במדעי המחשב במכללת אפקה תיהנו מאיכות אקדמית בלתי מתפשרת, גישות למידה והוראה חדשניות ויצירתיות ,מאווירת לימוד נעימה ותומכת של סגל מרצים מובילים מתעשיית ההיי-טק, שישמור אתכם על קשר אישי וילווה אתכם במשך כל תכנית הלימודים ויעניק לכם ייעוץ, הדרכה והכוונה.