קורסי ההכנה במתמטיקה ופיזיקה

קורסי ההכנה במתמטיקה ובפיזיקה מיועדת למועמדים העומדים באפיקי הקבלה הרשמיים אך אינם עומדים בדרישת ציון הבגרות במתמטיקה או/ו בפיזיקה. 
צוות ההוראה מורכב ממרצים שברובם מלמדים את קורסי המשך במדעי הפיזיקה ובמתמטיקה.
השתתפות בקורס תורמת ללומד בהשתלבות חלקה בלימודים, מקנה לו ניסיון ומכך גם יתרון אקדמי עם תחילת התואר ומאפשרת לו לגשר על פערי ידע אל מול סטודנטים בעלי רקע ובגרות במקצועות אלה.

קרא עוד

מכינה "בדרך להנדסה"

מטרת המכינה "בדרך להנדסה" הינה להוות מסלול קבלה למועמדים המגיעים עם זכאות לתעודת בגרות, אולם ללא תנאי הקבלה הנדרשים בכדי ללמוד באפקה.
המכינה, שפועלת זה למעלה מחמש שנים, מעניקה הזדמנות לאנשים שלימודים או קריירה בהנדסה לא היו רלוונטיים עבורם בתקופת התיכון ועל כן הם מגיעים ללא כל רקע קודם ולא עומדים בתנאי קבלה כלל. "בדרך להנדסה" מאפשרת הזדמנות ללא צורך בשיפור בגרויות.

קרא עוד

מכינה למדעי המחשב ומדעי הנתונים

מטרת המכינה היא לאפשר למועמדים המגיעים עם זכאות לתעודת בגרות, אולם ללא תנאי הקבלה הנדרשים, להתקבל ללימודים באפקה במדעי המחשב או הנתונים.

המכינה מעניקה הזדמנות לאנשים שלימודים או קריירה במדעי המחשב והנתונים לא היו רלוונטיים עבורם בתקופת התיכון ועל כן הם מגיעים ללא כל רקע קודם ולא עומדים בתנאי קבלה כלל. המכינה מאפשרת הזדמנות ללימודים אקדמיים ללא צורך בשיפור בגרויות.

קרא עוד

מנהלת מדור מכינות וקורסי הכנה

גב' אילנה בלובשטיין

גב' אילנה בלובשטיין

המכינות ותוכניות ההכנה מיועדות להכשיר מועמדים לקראת לימודים לתואר ראשון בהנדסה במכללת אפקה להגיע להישגים לימודיים ולעמוד בתנאי הקבלה למכללה. תוכניות אלו מאפשרות לסטודנטים לרכוש ידע נרחב, להשלים פערי לימוד קיימים, לחזק ולטפח יכולות אישיות קיימות וחדשות.