קשרי בוגרים בשבילך

קשרי בוגרים, הבית האקדמי והמקצועי של בוגרי ובוגרות אפקה גם לאחר סיום התואר. יחד, אנחנו ממשיכים כמהנדסים ומהנדסות, לראות מעבר לאפשרי - אל החדשני, מעבר לסט יכולות מקצועיות - אל מיומנויות אישיות, מעבר לגישה סטנדרטית ולפתרון בעיות הנדסיות - אל ההשפעה לטובה על האדם, התעשייה והמדינה.

אנו יוצרים קהילה מקצועית מובילה בתחומה לפיתוח ולהעצמת מעגל ההצלחה שלכם: הקניית ידע עמוק בתחום המדעים וההנדסה, טיפוח חדשנות ויצירתיות ופעילות המחברת את המדע וההנדסה לקהילה ולחברה בישראל.

מה קורה בקהילת הבוגרים?

הבוגרים מספרים

סבינה אלדורט

מהנדסת תוכנה בחברת Red Hat

"כמו רבים מיוצאי 8200 הניסיון שצברתי הספיק כדי שיחטפו אותי מיד בתעשייה. מה שהכריע בסופו של דבר לטובת לימודי הנדסת תוכנה הם השאיפות המקצועיות שלי לאורך הקריירה, שבהעדר תואר בהנדסה תפקידים אלה יחסמו בפניי בעתיד"
עידו מירוז

עידו מירוז

עתודאי בחיל האוויר, מוביל את מועדון Afeka Vision

"למידה עמוקה וראייה ממוחשבת הם תחומים פורצי דרך ומאתגרים בתחומי עניין שונים. כל שנתיים בערך מתחדשות תיאוריות באופן מאד משמעותי. מועדון Afeka Vision מאפשר עדכון שוטף ואף השתתפות בתחרויות בינלאומיוית יוקרתיות".
לי-אור סינדליס

לי-אור סינדליס

Integration and SU Engineer, Team Leader בחברת APPLIED MATERIALS

"תקבעו מטרה, קבלו את האתגרים, ותיהנו מהדרך להשיג אותה"
עידו יוגב

עידו יוגב

המנהל הטכני של רשת שופרסל

"חדשנות היא אחד מערכי הליבה של רשת שופרסל. זאת זכות גדולה לקחת חלק בהאקתון שמאפשר לנו לקבל רעיונות רעננים מחבורה מוכשרת של סטודנטים שלוקחת אתגרים ומייצרת להם פתרונות לטובת שיפור חווית הקנייה לאנשים עם מוגבלויות"
טל פרנס

טל פרנס

מייסדת שותפה ומנכ"לית Tongo, יזמית מהנדסת ביו-רפואית

"הפיתוח החדש שלנו מסייע לבעלי מוגבלויות לשלוט בכיסא גלגלים ובסמארטפון בעזרת הלשון. אם ניקח את הלשון וניגע באחת השיניים נגלה שיש לנו יכולת אוריינטציה למצוא את השיניים. יכולת זו מאפשרת לפיתוח להתממשק לכיסא גלגלים, לטלפון, לבית חכם, ולכל מכשיר דיגיטלי"

הדר אדלן

מובילת צוות מנהלי פרוייקטים טכנולוגיים ב MONDAY.

"תוכנית We Women הנפלאה של אפקה בה אני משתתפת, מייצרת עבור המשתתפות שרשרת מנטוריג הכוללת חיבורים מקצועיים באמצעותם אנו מעניקות אחת לשנייה כלים אבל יותר מכל – ידע, שהוא קריטי ועונה בדיוק על הצורך של קידום נוכחות נשית כבר ממש בעתיד הקרוב"
דני צ'רקסקי

דני צ'רקסקי

מייסד משותף ומנכ"ל חברת Kardome

"חברת Kardome מעניקה למכונה "אוזניים" טובות יותר באמצעות אלגוריתמים המצליחים לבודד את קול המשתמש גם בסביבה רועשת בה פעילים מספר דוברים ורעשי רקע. החברה משתפת פעולה עם יצרני רכב ועם אמזון ולאחרונה זכתה במקום ראשון בתחרות סטארטאפים"
יואב מתיה

ד"ר יואב מתיה

חוקר מצטיין בפוסט דוקטורט באוניברסיטת קורנל, ארה"ב

יואב זכה בפרס ע"ש פרופ' דוד ואולגה פנואלי לשנת תש"ף על עבודת הדוקטורט המצטיינת במחזורו בטכניון בתחום הרובוטיקה הרכה. הוא ממשיך לקדם את המחקר בפוסט-דוקטורט באונ' קורנל ארה"ב, הודות לזכייתו בפרס צוקרמן למנהיגות ומדע, במימון מעבדות המחקר של צבא ארה"ב
אסף זוארץ

אסף זוארץ

ראש מדור תכנון תקשורת באמ"ן, הוביל את סניף מהנדסים ללא גבולות אפקה

"כסטודנט שניהל את סניף מהנדסים ללא גבולות אפקה זכיתי בהעצמה מקצועית וערכית. כשהמטרה טובה ואתה מאמין בה, יצטרפו אליך בתמורה לחיוך ותודה. אם אנחנו יכולים לעזור באמצעות הידע ההנדסי הייחודי שלנו, חשוב שנעשה למען הקהילה והסביבה בה אנו חיים"

טמיר עדן

CTO של חברת Rise , שנרכשה ע"י חברת WIX

״חברת Rise מובילה את תחום הגיפט קארדים ומטבעות ממותגים בעולם המסחר המקוון ועובדת עם מעל ל-5,000 לקוחות גדולים בעולם. לאחרונה החברה נרכשה ע"י חברתWIX ואנחנו מתחילים דרך חדשה, אני בטוח שנמשיך לייצר חדשנות בעולמות התוכן שלנו”

עינב (נבי) עזריה

GM Enterprise, Education & Technology בחברת קלטורה

"קלטורה, שנהנתה מגאות על רקע מגפת הקורונה, פועלת בשני תחומים מרכזיים: תחום המדיה ותחום החינוך והארגונים. בין לקוחותיה של החברה: אורקל, ברליץ, וולס פארגו, בלומברג, וודאפון. לאחרונה החברה הונפקה בנסדא"ק והחלה להיסחר בבורסה בניו יורק"

אחישי סרדס

מייסד ו-CTO של חברת REE Automotive

"הפיתוח העיקרי של REE הוא גלגל חשמלי ייחודי המכיל בתוכו את כל מערכת ההנעה, שהפכה לפלטפורמה מודולרית שטוחה עם 4 גלגלים, המאפשרת ניצול השטח שהתפנה לנוסעים, מטען, סוללה, הפחתת משקל וחיסכון באנרגיה. לאחרונה החברה הונפקה בנסדא"ק והחלה להיסחר בבורסה בניו יורק"
אלעד צרפתי

אלעד צרפתי

סגן נשיא בכיר קשרי ממשל ודאטה בחברת מובילאיי

"בעיניי, ההבדל בין מהנדס טוב למהנדס טוב מאוד זה הגמישות המחשבתית. היכולת לדעת להסתכל על בעיה מזוויות שונות ולאלתר פתרונות, כאלו שיתאימו לארגון שלך, למוצר שלך ולאספקטים הטכנולוגיים והמסחריים. האקדמיה היא מצע להבנת התמונה ובתעשייה אתה רוכש את רוב הניסיון"

אל"מ במיל. מרב דוידוביץ'

ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית בחברת אלביט מערכות

"מערכות אינטליגנטיות תופסות יותר ויותר מקום בכל תחום בחיי היומיום שלנו - מדובר בכל הקשור לממשקי מציאות מדומה, חיישנים זעירים המתקשרים זה עם זה ויוצרים כמות אדירה של נתונים Big Data, מערכות ביומטריות ומערכות לומדות המשמשות לבינה עסקית"

כרמי שמעון

Director, East Mediterranean Regional Manager בחברת Agile Business Process

"במאמר שפרסמתי בלאקוסטיקה (ASA) מתואר מחקר שהובלתי מטעם מטריקס המתמקד בניתוח דגימות קול של חולי קורונה ואנשים בריאים מרחבי העולם באמצעות אפליקציה חדשה המשלבת בינה מלאכותית, אלגוריתמים ולמידת מכונה. רמת דיוק האבחון עמדה על 80%"

אלי רהימיקו

Director, East Mediterranean Regional Manager בחברת Agile Business Process

"בעקבות הקורונה ארגונים הבינו כי כשמצב תפעולי חדש נכפה עליהם, כמו עבודה מרחוק והגדלת והקטנת העומסים על ה IT, האוטומציה עשויה להניב עבורם ערך מיידי. עם תהליכים מובנים, ובקבועי זמן מאד קצרים, ניתן לקחת תהליך ולהופכו כמעט לחלוטין לרובוטי"

תומר אפשטיין

דירקטור שותפויות ואסטרטגיות בחברת Biobeat

"המדבקה שמחליפה את צוותי הרפואה בניטור אונליין של מדדים פיזיולוגיים של חולי הקורונה, היא מכשיר חכם המשלב מערכת AI עם אלגוריתם חכם לדירוג מצבם של החולים. בעתיד יורחב השימוש גם לקופ"ח ולחברות ביטוח לניטור מצב בריאותי ע"י רופאים מהבית במקום אישפוז"
עומר כספי

עומר כספי

מהנדס מערכת באלביט ודוקטורנט במחלקה לכימיה באונ' בר-אילן בתחום יישום שיטות למידת מכונה בכימיה

"בפרסום האחרון שלי בכתב העת המדעי Talanta, מוצג תהליך בו ניתן לאסוף זכוכית מזירת פשע ובאמצעות מערכת המשלבת מאיץ חלקיקים ולמידת מכונה שתאפשר לקבוע מאיזה סוג רכב הזכוכית הגיעה ולייצר מכפיל כוח בשירות החוק"

הראל טייב

מנכ"ל חברת KRYON

"הרובוטים לא יחליפו את האדם, הם יכפילו את הכוח שלו. כך למשל, 100 בוטים של החברה פיקדו על מערכת הזמנת התורים של קופת חולים כללית במבצע החיסונים האדיר כנגד נגיף הקורונה. הבוטים שלנו חסכו אלפי שעות אדם וקיצרו את הזמנים וכמובן חסכו הרבה כסף"

שני טולדנו

מייסדת ו- CEO בחברת HT BioImaging

"המערכת שפיתחנו מפזרת חום ברקמה ומאלצת תהליך של דיפוזיה תרמית ברקמה. סרטן ורקמה בריאה יעבירו את החום באופן שונה, אנחנו קוראים את הסיגנל הזה ומתרגמים אותו לתמונה שמאפשרת לרופא לראות סרטן בקליניקה במקרים שבהם אין לו שום דרך אחרת לזהות את הרקמה הסרטנית"

מנהלת קשרי בוגרים

דגנית ציטרין בר-און

דגנית מנהלת קשרי בוגרים

דגנית ציטרין בר-און

כמהנדסים בוגרי אפקה - אתם ה- Changemaker’s בתעשייה ובהיי-טק, בארץ ובעולם. תארו לכם את כוח ההשפעה שלכם כקבוצה וכקהילה של 8,000 בוגרים ובוגרות Changemaker’s עם אותו DNA אפקאי על דמות המהנדס הישראלי בארץ ובעולם. כאן, בבית האקדמי שלכם, תמצאו אותנו באמצעות קשרי בוגרים, שותפים לפיתוח, לחדשנות וליוזמות המקצועיות שלכם וכמובן שואפים למנף את ההון האנושי שלנו יחד כקהילות פיתוח לקידום והעצמה שלכם. אני מזמינה אתכם לקחת חלק פעיל במגוון התכניות, האירועים והפעילויות הן כיוזמים ושותפים והן כמשתתפים.

צור קשר

טלפון: ‎03-7688653‏

שליחת מייל לקשרי בוגרים : alumni@afeka.ac.il