אודות מרכז החדשות והיזמות

אודות המרכז

מרכז החדשנות והיזמות של אפקה - המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, מבטא את חזון המכללה, שלפיו מהנדסים מובילים שינוי ומפתחים פתרונות לאתגרים ובעיות אנושיות מגוונות. אנו דוגלים בכך שחדשנות ויזמות מהווה דרך חיים שחיונית לכל מהנדס ומהנדסת ומאפשרת להם לממש את ייעודם, בין אם מדובר ביזם המפתח מיזם משלו, שכיר ההופך ליזם פנים ארגוני או מיקרו-יזמות, המפותחת לצד או כחלק ממספר עיסוקים אחרים.

מגוון הפעילויות במרכז נועד להעניק בצורה חווייתית והתנסותית כלים, דפוסי חשיבה, כישורים וערכים בתחומי החדשנות והיזמות. מודל הפעולה של המרכז ואופי הפעילויות תוכננו כך שכל שוחר חדשנות ויזמות (סטודנט, איש סגל, בוגר או מישהו מחוץ לאפקה) ימצא את עצמו ואת תחום העניין הקרוב לליבו.

לאורך שנות פעילותו יזם המרכז מגוון רחב של MEETUPS, האקתונים, סדנאות, תוכניות יזמות ופעילויות נוספות ופיתח קהילה תוססת ופעילה שחבריה מסייעים זה לזה ומפרים האחד את השני. כל הפעילויות שלנו מקנות ערך מוסף למשתתפים, ומועברות בצורה יישומית ובאווירה מיוחדת דבר המייצר וחווית לימודים מעניינת, יעילה ושונה מהרגיל.

המרכז נמצא בקשרים הדוקים עם חברות, ארגונים, בתי חולים וגופי השקעה, והמשתתפים בפעילויות זוכים לליווי של מנטורים בכירים ועתירי ניסיון.

אנו מזמינים אתכם לבקר במרכז, להתעדכן בפעילויות השוטפות ולהצטרף לקהילת החדשנות והיזמות התוססת והצומחת של אפקה!

 להצטרפות לקהילת החדשנות והיזמות>>

 

Some description