מלגת מצטיינים

באפקה, אנו מאמינים שמצוינות אקדמית והישגים לימודיים ראויים להערכה ועידוד. לא רק משום שהם מהווים הוכחה לשקידה ויכולת, אלא גם מכיוון שהם מניעים את הסטודנטיות והסטודנטים להמשיך ולשאוף להצטיינות בהמשך דרכם המקצועית והאישית.

מתוך אמונה זו, אפקה מעניקה מדי שנה מגוון מלגות הצטיינות יוקרתיות לסטודנטיות ולסטודנטים מצטיינים בתואר ראשון ושני. המלגות מוענקות על סמך הישגיהם בשנת הלימודים החולפת ובהתאם לקריטריונים ברורים שנקבעו בתקנון המלגות.

בין המלגות הנכללות: מלגת הנשיא המכובדת, הכוללת שכר לימוד מלא, מלגות למצטייני תוכניות לימודים ספציפיות ומלגות הצטיינות נוספות. הקריטריונים לזכאות למלגות השונות נקבעים בקפידה על ידי דקאנט הסטודנטים במכללה באופן שקוף, אובייקטיבי והוגן.

אך מלגות ההצטיינות באפקה אינן רק כספיות. מדי שנה, אפקה עורכת ערב חגיגי לכבוד הסטודנטיות והסטודנטים המצטיינים ובני משפחותיהם. בטקס חגיגי זה, עולות ועולים הסטודנטיות והסטודנטים המצטיינים לבמה ומקבלים תעודות הערכה והוקרה על הישגיהם הבולטים. זוהי הזדמנות לחגוג את המופת שהם מהווים, להעניק להם את ההכרה המגיעה להם ולהמריץ אותם להמשיך בדרך המצוינות.

באפקה אנו מבינים שהדרך להצלחה בלימודים ובחיים אינה קלה, והיא דורשת השקעה רבה, מוסר עבודה ונחישות. לכן, אנו רואים חשיבות עליונה בתגמול ראוי לסטודנטיות ולסטודנטים שהצליחו להתגבר על האתגרים ולבלוט בהישגיהם האקדמיים. כך, המלגות והטקסים מהווים עבורנו לא רק דרך להוקיר את המצוינות, אלא גם אמצעי להעצים את הסטודנטיות והסטודנטים המצטיינים ולהניע אותם להמשיך ולשאוף להישגים בכל תחומי החיים.

לתקנון מלגת הצטיינות לסטודנטים