תוכנית המנטורים של קהילת הבוגרים

תוכנית המנטורים של קהילת הבוגרים מחזור תשפ"ג
תוכנית המנטורים של קהילת הבוגרים

"החיבוריות שלנו אתכם הבוגרים מחזקת את הקשר בין האקדמיה לתעשייה - לא באמצעות מערכות, אלא באמצעות קשרים אמיתיים בין אנשים – ובהתאם, אני רואה בכם את המפתח לחיזוק הדיאלוג המתמשך לחינוך מהנדסים יצירתיים, מעודכנים, מלאי תשוקה לעשייתם, החותרים למצויינות בכל שלב במהלך הקריירה שלהם" -
פרופ' עמי מויאל, נשיא אפקה

תכנית המנטורים, תכנית הדגל של קהילת הבוגרים, מיועדת לבוגרי אפקה צעירים, הנמצאים בתחילת דרכם כמהנדסים, במטרה למנף אותם ולפתח אצלם כישורים ומיומנויות, פיתוח אישי, קבלת השראה וערך מוסף מקצועי באמצעות חיבורם בתהליך מאצ'ינג מדויק למנטורים, בוגרים מנוסים בעלי תפקידים מובילים בחברות במשק.

התכנית בנויה כך שהיא מקנה ערך ותהליך משמעותי לכלל השותפים. המנטיס, זוכים בהזדמנות ייחודית למיקוד מטרות, העצמת חוזקות, פתיחת דלתות וחידוד זהות מקצועית באמצעות חניכה 1X1 לאורך חצי שנה. נוסף לכך גם השתתפות בקבוצת עמיתים, בה יוכלו לשתף ולחלוק מניסיונם עם שאר החניכים הנמצאים בשלב דומה לשלהם.
בקבוצת המנטורים בוגרים ובוגרות בעלי ניסיון משמעותי בתחומם, הבאים עם רצון להשפיע ולשתף בידע הרב שצברו אך גם זוכים לקבל ליווי אישי מקצועי, סדנת מנטורים ויצירת שיח עמיתים לחיבורים בין המנטורים עצמם. המנטורים חווים תהליך מאתגר, מספק המאפשר להם למידה על עצמם והיכרות עם דור המהנדסים החדש.

מוביל מקצועי: ד"ר אמיר כפיר, יועץ ארגוני ומנהיג שינוי מנהלים הפועל באופן שוטף ביותר מ - 40 מדינות. 

 

 

נבחרת המנטורים החדשה שלנו! מחזור 2023 Some description

נבחרת המנטורים - מחזור 2022                   Some description

נבחרת המנטורים - מחזור 2021                   Some description