בוגרת באוניברסיטה

הבוגרים שלנו

הבוגרים שלנו

מהנדסים השראה

עומר כספי

עומר כספי

מהנדס מערכת באלביט ודוקטורנט במחלקה לכימיה באונ' בר-אילן בתחום יישום שיטות למידת מכונה בכימיה

"בפרסום האחרון שלי בכתב העת המדעי Talanta, מוצג תהליך בו ניתן לאסוף זכוכית מזירת פשע ובאמצעות מערכת המשלבת מאיץ חלקיקים ולמידת מכונה שתאפשר לקבוע מאיזה סוג רכב הזכוכית הגיעה ולייצר מכפיל כוח בשירות החוק"

הראל טייב

מנכ"ל חברת KRYON

"הרובוטים לא יחליפו את האדם, הם יכפילו את הכוח שלו. כך למשל, 100 בוטים של החברה פיקדו על מערכת הזמנת התורים של קופת חולים כללית במבצע החיסונים האדיר כנגד נגיף הקורונה. הבוטים שלנו חסכו אלפי שעות אדם וקיצרו את הזמנים וכמובן חסכו הרבה כסף"

שני טולדנו

מייסדת ו- CEO בחברת HT BioImaging

"המערכת שפיתחנו מפזרת חום ברקמה ומאלצת תהליך של דיפוזיה תרמית ברקמה. סרטן ורקמה בריאה יעבירו את החום באופן שונה, אנחנו קוראים את הסיגנל הזה ומתרגמים אותו לתמונה שמאפשרת לרופא לראות סרטן בקליניקה במקרים שבהם אין לו שום דרך אחרת לזהות את הרקמה הסרטנית"

תומר אפשטיין

דירקטור שותפויות ואסטרטגיות בחברת Biobeat

"המדבקה שמחליפה את צוותי הרפואה בניטור אונליין של מדדים פיזיולוגיים של חולי הקורונה, היא מכשיר חכם המשלב מערכת AI עם אלגוריתם חכם לדירוג מצבם של החולים. בעתיד יורחב השימוש גם לקופ"ח ולחברות ביטוח לניטור מצב בריאותי ע"י רופאים מהבית במקום אישפוז"

אלי רהימיקו

Director, East Mediterranean Regional Manager בחברת Agile Business Process

"בעקבות הקורונה ארגונים הבינו כי כשמצב תפעולי חדש נכפה עליהם, כמו עבודה מרחוק והגדלת והקטנת העומסים על ה IT, האוטומציה עשויה להניב עבורם ערך מיידי. עם תהליכים מובנים, ובקבועי זמן מאד קצרים, ניתן לקחת תהליך ולהופכו כמעט לחלוטין לרובוטי"

כרמי שמעון

Director, East Mediterranean Regional Manager בחברת Agile Business Process

"במאמר שפרסמתי בלאקוסטיקה (ASA) מתואר מחקר שהובלתי מטעם מטריקס המתמקד בניתוח דגימות קול של חולי קורונה ואנשים בריאים מרחבי העולם באמצעות אפליקציה חדשה המשלבת בינה מלאכותית, אלגוריתמים ולמידת מכונה. רמת דיוק האבחון עמדה על 80%"

אל"מ במיל. מרב דוידוביץ'

ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית בחברת אלביט מערכות

"מערכות אינטליגנטיות תופסות יותר ויותר מקום בכל תחום בחיי היומיום שלנו - מדובר בכל הקשור לממשקי מציאות מדומה, חיישנים זעירים המתקשרים זה עם זה ויוצרים כמות אדירה של נתונים Big Data, מערכות ביומטריות ומערכות לומדות המשמשות לבינה עסקית"
אלעד צרפתי

אלעד צרפתי

סגן נשיא בכיר קשרי ממשל ודאטה בחברת מובילאיי

"בעיניי, ההבדל בין מהנדס טוב למהנדס טוב מאוד זה הגמישות המחשבתית. היכולת לדעת להסתכל על בעיה מזוויות שונות ולאלתר פתרונות, כאלו שיתאימו לארגון שלך, למוצר שלך ולאספקטים הטכנולוגיים והמסחריים. האקדמיה היא מצע להבנת התמונה ובתעשייה אתה רוכש את רוב הניסיון"

אחישי סרדס

מייסד ו-CTO של חברת REE Automotive

"הפיתוח העיקרי של REE הוא גלגל חשמלי ייחודי המכיל בתוכו את כל מערכת ההנעה, שהפכה לפלטפורמה מודולרית שטוחה עם 4 גלגלים, המאפשרת ניצול השטח שהתפנה לנוסעים, מטען, סוללה, הפחתת משקל וחיסכון באנרגיה. לאחרונה החברה הונפקה בנסדא"ק והחלה להיסחר בבורסה בניו יורק"

עינב (נבי) עזריה

GM Enterprise, Education & Technology בחברת קלטורה

"קלטורה, שנהנתה מגאות על רקע מגפת הקורונה, פועלת בשני תחומים מרכזיים: תחום המדיה ותחום החינוך והארגונים. בין לקוחותיה של החברה: אורקל, ברליץ, וולס פארגו, בלומברג, וודאפון. לאחרונה החברה הונפקה בנסדא"ק והחלה להיסחר בבורסה בניו יורק"

טמיר עדן

CTO של חברת Rise , שנרכשה ע"י חברת WIX

״חברת Rise מובילה את תחום הגיפט קארדים ומטבעות ממותגים בעולם המסחר המקוון ועובדת עם מעל ל-5,000 לקוחות גדולים בעולם. לאחרונה החברה נרכשה ע"י חברתWIX ואנחנו מתחילים דרך חדשה, אני בטוח שנמשיך לייצר חדשנות בעולמות התוכן שלנו”
אסף זוארץ

אסף זוארץ

ראש מדור תכנון תקשורת באמ"ן, הוביל את סניף מהנדסים ללא גבולות אפקה

"כסטודנט שניהל את סניף מהנדסים ללא גבולות אפקה זכיתי בהעצמה מקצועית וערכית. כשהמטרה טובה ואתה מאמין בה, יצטרפו אליך בתמורה לחיוך ותודה. אם אנחנו יכולים לעזור באמצעות הידע ההנדסי הייחודי שלנו, חשוב שנעשה למען הקהילה והסביבה בה אנו חיים"
יואב מתיה

ד"ר יואב מתיה

חוקר מצטיין בפוסט דוקטורט באוניברסיטת קורנל, ארה"ב

יואב זכה בפרס ע"ש פרופ' דוד ואולגה פנואלי לשנת תש"ף על עבודת הדוקטורט המצטיינת במחזורו בטכניון בתחום הרובוטיקה הרכה. הוא ממשיך לקדם את המחקר בפוסט-דוקטורט באונ' קורנל ארה"ב, הודות לזכייתו בפרס צוקרמן למנהיגות ומדע, במימון מעבדות המחקר של צבא ארה"ב
דני צ'רקסקי

דני צ'רקסקי

מייסד משותף ומנכ"ל חברת Kardome

"חברת Kardome מעניקה למכונה "אוזניים" טובות יותר באמצעות אלגוריתמים המצליחים לבודד את קול המשתמש גם בסביבה רועשת בה פעילים מספר דוברים ורעשי רקע. החברה משתפת פעולה עם יצרני רכב ועם אמזון ולאחרונה זכתה במקום ראשון בתחרות סטארטאפים"

הדר אדלן

מובילת צוות מנהלי פרוייקטים טכנולוגיים ב MONDAY.

"תוכנית We Women הנפלאה של אפקה בה אני משתתפת, מייצרת עבור המשתתפות שרשרת מנטוריג הכוללת חיבורים מקצועיים באמצעותם אנו מעניקות אחת לשנייה כלים אבל יותר מכל – ידע, שהוא קריטי ועונה בדיוק על הצורך של קידום נוכחות נשית כבר ממש בעתיד הקרוב"
טל פרנס

טל פרנס

מייסדת שותפה ומנכ"לית Tongo, יזמית מהנדסת ביו-רפואית

"הפיתוח החדש שלנו מסייע לבעלי מוגבלויות לשלוט בכיסא גלגלים ובסמארטפון בעזרת הלשון. אם ניקח את הלשון וניגע באחת השיניים נגלה שיש לנו יכולת אוריינטציה למצוא את השיניים. יכולת זו מאפשרת לפיתוח להתממשק לכיסא גלגלים, לטלפון, לבית חכם, ולכל מכשיר דיגיטלי"
1-800-37-37-10 חייג
מתחם הפיקוס

רחוב מבצע קדש 38, תל אביב

מתחם הקריה

רחוב בני אפרים 218, תל אביב

מוקד מידע

03-7688600

כתבו לנו

mirsham@afeka.ac.il

תחנת רכבת

 • 7 דק'
 • 25 דק'
 • 7 דק'
 • 11 דק'

פארק הירקון

 • 6 דק'
 • 20 דק'
 • 6 דק'
 • 17 דק'

קניון אילון

 • 9 דק'
 • 29 דק'
 • 9 דק'
 • 16 דק'

חוף הים

 • 16 דק'
 • 16 דק'
 • 35 דק'
מתעניינים בלימודים?
מתעניינים בלימודים?
מתעניינים בלימודים?