למה ללמוד תואר ראשון בהנדסת תוכנה באפקה

למה הכי מומלץ ללמוד תואר ראשון בהנדסת תוכנה באפקה?


כפי שפורסם לא אחת בעיתונות הכלכלית ובמחקרים מקיפים שנערכו בארץ ובעולם: "מהנדס תוכנה הוא המקצוע הטוב בעולם. מהנדסי תוכנה יכולים לתקוע סיכה בנקודה כלשהי במפה ולמצוא שם עבודה." תוכנית הלימודים של אפקה מאפשרת לסטודנטים לסיים את לימודי הנדסת התכנה עם ידע מקיף וסט עשיר של מיומנות, אשר פותחים בפניהם מנעד רחב של אפשרויות להשתלב ולפתח קריירה מקצועית הבא כמהנדס תוכנה בחברות היי טק ובארגונים מובילים בתעשייה או להמשיך את לימודיהם לתארים אקדמיים גבוהים, בהתאם לבחירתם.

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה של מכללת אפקה, נועדה להעניק ידע במדעי המחשב וניסיון מעשי בטכנולוגיות לפיתוח מערכות תוכנה בשיטות הנדסיות. כמו כן, על מנת להעניק לסטודנטים את התשתית המדעית החיונית לעתידם בתחום הנדסת התוכנה, התוכנית משלבת גם לימודי מתמטיקה ופיסיקה.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי התוכנית משתלבים בתעשיית ההייטק, תעשיות בטחוניות ומפעלי תעשייה שונים בתפקידים של מנהלי פרויקטים ומהנדסי ארגון ושיטות לשיפור וייעול תהליכי עבודה;בניהול התפעול כמתכנני מלאי בתחומי הלוגיסטיקה והרכש; בתפקידי מומחים לניתוח, איפיון, יישום והטמעה של מערכות מידע או אנליסטים בתחומי ניתוח הנתונים, להפקות תובנות וקבלת החלטות בארגונים. בין מקומות העבודה שבהם השתלבו בוגרי התוכנית ניתן למנות את קומברס, אמדוקס, IBM,אלתא, חברות סלולר ועוד.

97% מבין בוגרי המכללה משתלבים בתעשייה