ד"ר ניר פרל

ד"ר ניר פרל

ייחודם של הלימודים

ייחודם של הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה, מתבטא בדגש המיוחד שהתוכנית שמה לשילוב בין תיאוריה למעשה. לצד הקניית ידע תיאורטי ואקדמי רחב ועדכני, נחשפים הסטודנטים בהנדסת תעשייה וניהול לכלים מעשיים ודוגמאות אמתיות מהעולם התעשייתי. בכך, מאפשרים הלימודים באפקה להבין כיצד התיאוריה והמעשה משתלבים יחד בעולם ההנדסה ומהווים הכנה ראויה למפגש עם עולם התעשייה האמיתי.  

תוכנית הלימודים של מכללת אפקה

תוכנית הלימודים של מכללת אפקה לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מציעה שלושה מסלולי התמחות: ניהול התפעול, מערכות מידע ואנליטיקה עסקית. תוכנית הלימוד כוללת את קורסי הליבה של המקצוע, מעבדות ותוכנות עדכניות ובנוסף מספר קורסים ייחודיים אשר עומדים בחזית הידע ונותנים מענה לדרישות השוק ממהנדס תעשייה וניהול. תוכנית הלימוד מתעדכנת באופן תמידי בכדי להעניק לבוגרי התוכנית יתרון מקצועי.

חברי הסגל בתוכנית להנדסת תעשייה וניהול

חברי הסגל בתוכנית להנדסת תעשייה וניהול של אפקה משלבים ניסיון תעשייתי עשיר עם מחקר אקדמי בכל התחומים הנלמדים בתוכנית הלימודים. מאפיין זה תורם משמעותית להעלאת איכות ורמת ההוראה ומעניק לסטודנטים ערך מוסף ייחודי. לכך מצטרפים אווירת לימוד נעימה ותומכת, חווית למידה בכיתות קטנות וקשר אישי עם סגל המרצים, המלווה את הסטודנטים לאורך כל תוכנית הלימודים ומעניק להם ייעוץ, הדרכה והכוונה אישיים.