ד"ר דוד ברלה

ד"ר דוד ברלה

ייחודם של הלימודים

לתואר ראשון בהנדסת חשמל במכללת אפקה, מתבטא בדגש המיוחד שהמכללה מעניקה להכשרת מהנדסים ברמה מקצועית גבוהה, תוך פיתוח יכולות לימוד עצמי, תקשורת בין-אישית והצגה, החיוניות לעבודתו של מהנדס הפיתוח. זאת כחלק מהדגש על שיתוף הפעולה ההדוק והרצוף של אפקה עם התעשייה, הכולל עדכון תוכנית הלימודים בהתאם לצרכי התעשיה, סמינרים וכנסים משותפים, ושיתוף פעולה בפרויקטי הגמר שמבצעים הסטודנטים.


תוכנית הלימודים של מכללת אפקה

לתואר ראשון בהנדסת חשמל מעניקה לסטודנטים ידע מקיף בנושאים מדעיים והנדסיים, לצד מגוון רחב של כלים ויכולות, שיאפשרו למהנדסי העתיד לתכנן ולפתח מערכות מתקדמות, ולהתמודד עם אתגרים עתידיים במגזרי התעשייה השונים כגון: תקשורת אלחוטית, סלולארית ולוויינית, שבבים, עיבוד אותות, תמונה ומידע, אלקטרוניקה ביתית, מערכות קול ושמע, אלקטרואופטיקה, כמו גם מערכות בקרה של מכונות, מטוסים, טילים, רובוטים, ועוד. כחלק מאסטרטגית השיפור המתמיד שמלווה את עשייתה של אפקה ולנוכח השינויים המאפיינים את התעשייה, נוספו מסלולי התמחות חדשים לאלו הקיימים, וכל סטודנט רשאי לבחור מבין שבעת המסלולים שהתוכנית מציעה להתמחות בשניים המועדפים עליו.

חברי סגל התוכנית להנדסת חשמל

מונים מרצים בעלי ניסיון תעשייתי העוסקים במחקר בתחומים שונים של הנדסת חשמל ומביאים עימם ערך מוסף ייחודי שתורם משמעותית לאיכות ורמת ההוראה. לכך מצטרף צביונה הייחודי של התוכנית להנדסת חשמל באפקה, המשלב מוניטין של מצוינות אקדמית ואווירת היי טק מתקדמת, בקמפוס נעים, הקשוב לצרכי הסטודנטים.