לימודים כלליים לקראת תואר ראשון

היחידה ללימודים כלליים
ד"ר קותי שוהם

דבר ראש היחידה
ד"ר קותי שוהם

ייחודם של הלימודים בתכנית ללימודים כלליים במכללת אפקה מתבטא בכך שהם מהווים מסגרת העשרה נפרדת במכללה, החושפת אותך למגוון רחב של נושאים, ומאפשרת לך לפגוש סטודנטים אחרים ממחלקות ומשנות לימוד שונות.

חברי הסגל במחלקה ללימודים כלליים של אפקה מונים מרצים מחוגי לימוד שונים, המשלבים ניסיון תעשייתי ואקדמי עשיר, מעניקים לסטודנטים ערך מוסף ייחודי ותורמים משמעותית לאיכות ורמת ההוראה. לכך מצטרפים אווירת הלימוד הנעימה והתומכת, חווית הלמידה בכתות הקטנות והקשר האישי עם סגל המרצים, המלווה את הסטודנטים לאורך כל תוכנית הלימודים ומעניק להם ייעוץ, הדרכה והכוונה פרטניים.

כמה מילים על לימודים כלליים

התכניות ללימודים כלליים מאפשרות לך לשלב מגוון תחומי לימוד ועולמות תוכן ולרכוש השכלה רחבה ומקיפה יותר במגוון נושאים רב תחומיים. הרכב המקצועות בתכניות ללימודים כלליים משתנה בהתאם למוסד האקדמי בו נלמדת התכנית, ומשלב קורסי חובה בתחומי התרבות והפילוסופיה, יחד עם קורסי בחירה ממגוון מחלקות הלימוד שמציע המוסד האקדמי בו בחרת ללמוד.

חווית הלימוד הייחודית שאפקה מציעה לך

בחירתך ללמוד בתכנית ללימודים כלליים של מכללת אפקה תאפשר לך לרכוש ידע רב תחומי במגוון מקצועות. מבחר הקורסים בתכנית ללימודים כלליים של אפקה חושף בפניך קשת רחבה של נושאים, החל מפילוסופיה ועד לחשיבה יצירתית ויזמות, ומשתנה מסמסטר לסמסטר על מנת ליצור ולשמר רב-גוניות מירבית.
בכל המקצועות הנלמדים באפקה אנחנו מקפידים על השתתפות פעילה של כל סטודנט בתכנית ללימודים כלליים באופן שמאפשר לך להרחיב את אופקיך. מרבית הקורסים נלמדים בשפה האנגלית, על מנת לחזק את ידיעותיך ויכולותיך ללמוד ולעבוד בשפה זו.