שבוע היכרות מיוחד לסטודנטים החדשים לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמית

שבוע היכרות מיוחד לסטודנטים החדשים לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמית

רגע לפני ששנת הלימודים האקדמית החדשה יוצאת לדרך, אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, גאה להזמין את הסטודנטים החדשים, מהנדסי המחר, לשבוע היכרות שמספק הצצה בלעדית למכלול השירותים, והפלטפורמות שנגישות להם במסגרת לימודי התואר הראשון. כך הסטודנטים יפגשו דרך האון ליין את הסגל המנהלי, והאקדמי של המכללה, ויקבלו הזדמנות להכיר את חבריהם לספסל הלימודים, לטייל בקמפוס באופן וירטואלי, לחוות את ההווי המיוחד שלו ממקור ראשון ולהיקלט בהצלחה במכללה ובעולם האקדמי.

נחיתה רכה באקדמיה
ביום ראשון ה- 3.10 , יתחיל שבוע היכרות אונליין של מכללת אפקה להנדסה לסטודנטים שבאים להתחיל את שנתם הראשונה במכללה. במסגרת שבוע זה יינתנו להם כלים, מיומנויות וידע מהותי אודות המכללה, שירותיה, שכר הלימוד, הסגל שמוביל אותה והיכרות עם חבריהם לספסל הלימודים. כך שהם יכנסו בשערי המכללה ביום הראשון, הם יגיעו עם ידע מקדים שיסייע להם להסתגל במהירות ויעילות למערכת האקדמית ולפלס את דרכם להצלחה. 

 מה בתוכנית? 
שבוע ההיכרות נחלק לחמישה מפגשים עיקריים המתקיימים בין השעות 17:00-21:00. ביום הראשון הסטודנטים החדשים יערכו סיור וירטואלי ברחבי הקמפוס, יכירו את ראשי בית הספר ונשיא המכללה, יקבלו עצות כיצד לנהל את מערכת הלימודים, יכירו את אגודת הסטודנטים, ייחשפו למערכות המחשוב של המכללה, ויגלו מהם מושגי אפקה שחייבים להכיר.

ביום השני של התכנית יתקיימו מפגשים על שכר הלימוד, רווחת הסטודנט, תינתן הרצאה מרתקת על יזמות, טיפים כיצד לבחור את מסלול הלימודים שיוביל לקריירה מצליחה בעולם ההנדסה, וסטודנטים בשנים מתקדמות יספרו אודות המכללה, ההווי, הכלים שהם רכשו במסגרת לימודיהם והיתרונות של מוסד לימודים זה מנקודת מבט אותנטית. 

היום השלישי של התכנית מוקדש כולו ללימודים עצמם - טיפים לצעד ראשון במתמטיקה, פיזיקה, ותכנות, בנוסף יינתנו טיפים איך ללמוד נכון ולרכוש את הידע והמיומנויות מרחוק. ביום הרביעי של שבוע ההיערכות הסטודנטים יתעסקו בנושא נגישות ולקויות למידה ויקבלו כלים להתגבר על המכשולים, לנצח את הקשיים ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בצורה המובהקת ביותר. כמו כן הם יהיו בפאנל עם סטודנטים בשנים מתקדמות שיחלקו את הטיפים והתובנות שלהם בנושא, יעניקו מהידע והחוויה האישית שלהם. 

היום האחרון של שבוע ההיכרות עם מכללת אפקה יוקדש לסטודנטים מהחברה הערבית, המהווה חלק אינטגרלי מהחברה הישראלית.במהלכו הם יעשירו את הידע בסדרת הרצאות מרתקת מפי סטודנטים מהמגזר שיספקו להם הצצה להווי במכללה, אופן התנהלותה, וכן הם יאזינו לסיפורים ותובנות מפי סטודנטים משנים מתקדמות, שיספקו להם תמונה מהימנה אודות האווירה המיוחדת של המכללה, הכלים והפרקטיקות שרוכשים במהלך התואר הראשון וכיצד ניתן לסלול את הדרך לאפיקי תעסוקה יוקרתיים במיוחד.

 נקודת פתיחה איכותית וחווייתית
שבוע ההיכרות יתקיים במתכונת און ליין  ובו נזכה להכיר את הסטודנטים החדשים, ולתת להם הזדמנות להכיר אותנו ואת מבחר הכלים, המיומנויות, נושאי הלימוד, השיטות והסגל המקצועי שמוביל את המכללה בשלל תחומים;  שירותי רווחת הסטודנטים, מנהלה, שכר לימוד, קורסים, מערכת שעות. מטרת העל שלנו בשבוע ההיכרות הנוכחי, שיתקיים בין התאריכים ה-3- 7.10.21, היא לגרום לכך שהסטודנטים יגיעו ליום הראשון ללימודים עם בשלות מסוימת, על מנת שיוכלו להתחיל את התואר ברגל ימין, בתחושת ביטחון ורוגע, ובידיעה שהגיעו למקום שלא רק יקנה להם ידע תיאורטי ופרקטיקה אלא יעניק להם מקצוע איכותי לחיים. 

להרשמה למפגש היכרות לחצו כאן