הנדסת תעשייה וניהול – להוביל את התעשייה!

הנדסת תעשייה וניהול – להוביל את התעשייה!

מסלול הנדסת תעשייה וניהול נחשב לאחד המסלולים המבוקשים ביותר בעולם ההנדסה. ואיך לא בעצם?! מהנדס תעשייה וניהול  יכול להשתלב במגוון רחב של משרות, וזאת הודות לעובדה שבמהלך מסלול הלימודים שלו הוא מקבל כלים מעשיים ואינטגרטיביים, המיושמים בכול ענפי התעשייה.

בוגרי הנדסת תעשייה וניהול יוצאים אל שוק העבודה כשבידם יכולות לייעל תהליכים, ולנגד עיניהם ניצבות 2 מטרות עיקריות: הגדלת רווחים והקטנת עלויות.
התפקיד של מהנדס תעשייה וניהול הוא רחב ומשלב בין מספר כישורים עיקריים: תכנון, בנייה, הפעלה, יוזמה, פיתוח, שיפור וניהול. מהנדס תעשייה וניהול נותן את הטון כאשר יש צורך בפיתוח מוצרים חדשים, בשיפור תהליכי ייצור והוא גם אמון על המשאב הכי יקר של כול ארגון הלא הוא - ההון האנושי.
מרחב פעולה גדול זה הופך את בוגרי מסלול הנדסת תעשייה וניהול ללב ליבו של כול ארגון, ומאפשר להם לתפקד ביעילות במגוון רחב של פעילויות, החל מתכנון אסטרטגי וטכני, דרך ניהול המשאב האנושי ועד ליישום המטרות העסקיות.

לימודי הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה

המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה מציגה תוכנית לימודים מקצועית ומקיפה במסלול הנדסת תעשייה וניהול. כמכללה המובילה למקצועות ההנדסה בישראל היא הצליחה ליצור יתרון והיא עושה זאת בהצלחה כבר כמה עשורים.

מסלול הנדסת תעשייה וניהול של מכללת אפקה מספק חממה למהנדסים הצעירים, וסולל את הדרך לקריירה מופלאה. הסטנדרטים הבינלאומיים של מכללת אפקה מאפשרים לבוגרים להשתלב בתעשייה הן בארץ והן בחו"ל, ולפתח קריירות מצליחות במיוחד.

כל הסיבות ללמוד הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה

  • מסלולי התמחות - מכללת אפקה מציעה לסטודנטים 2 מסלולי התמחות מבוקשים: א.התמחות במערכות מידע – מסלול התמחות זה מעניק כלים לניהול כול מערכות המידע בארגונים שונים ומגוונים. ב.התמחות בתפעול וייצור – מסלול התמחות זה מצייד את הסטודנטים בכלים ופתרונות להתמודדות עם מערכות ייצור, לוגיסטיקה ומערכות מחשוב.
  • סגל מרצים מוביל – בראש מסלול הנדסת תעשייה וניהול של מכללת אפקה עומדים מרצים בכירים, לכולם קשר הדוק עם התעשייה וידע מקצועי נרחב.
  • תוכנית לימודים ייחודית – תוכנית הלימודים של המכללה עולה בקנה אחד עם דרישות התעשייה הנוכחיות, ומתעדכנת כול העת בהתפתחויות החדשות.
  • שילוב בוגרים בתעשייה - למכללה מערך תעסוקה מתקדם, המסייע לבוגרי המסלול להשתלב במשרות מפתח בתעשייה.
  • פרויקט גמר – הסטודנטים במסלול הנדסת תעשייה וניהול משלימים פרויקט גמר מקצועי, שמהווה כרטיס ביקור לעולם התעסוקה.
  • פעילויות העשרה – מכללת אפקה מעמידה לרשות הסטודנטים פעילויות חוץ-אקדמיות עשירות ומגוונות, החל מכנסים, הרצאות אורח של מהנדסים מובילים בתעשייה ועד סיורים בשטח.
היום כבר אין ספק, אנשים שרוצים להשתלב בחוד החנית של התעשייה, בוחרים במסלול הנדסת תעשייה וניהול במכללת אפקה. מאות מבוגרי המכללה כבר מחזיקים במשרות מובילות במשק: החל מבנקים, חברות תוכנה דרך חברות תקשורות וחברות ייעוץ ועד משרדי ממשלה.