מהנדס תעשייה וניהול – הנכס של הארגון

מהנדס תעשייה וניהול – הנכס של הארגון

מהנדס תעשייה וניהול זהו תפקיד שהתפתח רק בעשורים האחרונים, החל מהמאה ה-20, בד בבד עם המהפכה התעשייתית וההתקדמות הטכנולוגית. ככל שאנחנו ממשיכים להתפתח וככל שהמערכות משתכללות הביקוש למהנדסי תעשייה וניהול – רק עולה וגובר. מהנדס תעשייה וניהול זהו תפקיד מפתח בכל ארגון, שכן הוא זה שאמון על ייעול תהליכים, על תכנון אסטרטגי, על אינטגראציה בין תהליכים והמשאב האנושי, על הפחתת עלויות ומקסום הרווחים.
מהנדס תעשייה וניהול יכול להשתלב בתפקידים רבים, במגוון רחב של תחומים, ומהווה נכס לכל ארגון.

חולם להיות מהנדס תעשייה וניהול...?
במכללת אפקה הופכים חלומות למציאות!

אם אתה חולם להיות מהנדס תעשייה וניהול אז המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב-אפקה מציגה מסלול ייחודי, מסלול שהופך חלומות למציאות.
כמכללה מובילה למקצועות ההנדסה בארץ, מציגה אפקה מסלול מקיף ומקצועי, מציידת את בוגריה בידע מעשי ותיאורטי מעמיק, וביכולות שעולות בקנה אחד עם דרישות התעשייה העדכניות.

מהנדס תעשייה וניהול
מה מסלול ההתמחות המתאים לך?

מכללת אפקה משמשת חממה לסטודנטים בעולם ההנדסה כבר כמה עשורים וכיום היא מציעה 2 מסלולי התמחות.
אז מה מסלול ההתמחות שהכי מתאים לך?
  • מסלול התמחות בתפעול וייצור – התמקדות במערכות ייצור, מערכות מחשוב ולוגיסטיקה.
  • מסלול התמחות במערכות מידע – התמקדות בניהול מערכות מידע מורכבות בארגונים וחברות.

ללמוד בקצב שלך

לנוחות הסטודנטים מציגה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה 2 מסלול לימוד:
  • לימודי בוקר – מסלול זה כולל תוכנית 4 שנתית להשלמת התואר. מתאים לאנשים שרוצים להשלים את התואר בזמן קצר יחסית.
  • לימודי ערב – מסלול זה כולל תוכנית 5 שנתית להשלמת התואר. זהו מסלול ארוך יותר אך היתרון שלו טמון בכך שבמקביל ללימודי התואר ניתן לפתח קריירה.

השתלבות מהירה וחלקה בתעשייה

מהנדס תעשייה וניהול אשר סיים את לימודיו במכללת אפקה נהנה ממערך הכוונה תעסוקתי גדול ומהשתלבות חלקה בשוק העבודה. לרשות בוגרי הנדסת תעשייה וניהול עומד צוות תעסוקתי מקצועי שיעשה הכל על מנת לעזור להם להשתלב בשוק העבודה.

יתרה מכך, המוניטין שקנתה לעצמה מכללת אפקה הביא לכך שחברות, פירמות וארגונים רבים שמחפשים לאייש תפקידי מהנדס תעשייה וניהול, מתדפקים על דלתותיה של מכללת אפקה ומוצאים הון אנושי איכותי ומוכשר שיכול להשתלב בשורות החברה.

ללמוד עם מיטב המרצים

בראש החוג להנדסת תעשייה וניהול של מכללת אפקה עומד צוות מרצים בכיר, מהנדסים ואנשי אקדמיה מובילים שמאחוריהם ניסיון רב שנים בתחום. הצוות שומר על קשר הדוק עם התעשייה ומקפיד לעדכן את תוכנית הלימודים בתואר מהנדס תעשייה וניהול בהתאם להתפתחויות החדשות.

הסגל מלווה את הסטודנטים לאורך כל התואר ומספק מערך מקצועי ותומך. המשפט "הדלת שלי תמיד פתוחה..." הוא לא עוד סלוגן ריק מתוכן, כי אם ערך עליון עבור כל מרצה, והוא שמאפשר לכל סטודנט ליהנות מתנאי לימודים אופטימאליים.