יריד תעסוקה טכנולוגי

יריד תעסוקה טכנולוגי 

מכללת אפקה, מקיימת מדי שנה יריד תעסוקה טכנולוגי ייחודי, המתקיים במקביל לתערוכת פרוייקטי הגמר ומאפשר למעסיק להתרשם הלכה למעשה מיכולות הסטודנטים באפקה ולבחון התאמתם למשרות ספציפיות בזמן הווה.

ביריד משתתפות חברות טכנולוגיה גדולות כגון: נייס, אלת"א והתעשייה האוירית, טבע, חברת חשמל פלאפון, אדוונטק, אופטימום, נס, קבוצת אופטימום, קוואליטס, ג'ון ברייס מקבוצת מטריקס, קאפיטו, פרוגרמה, אנטריפוינט, ארט-אפ, יוקליד, אומניטלקום, קבוצת מנפאוור וחברת CPS, אמרל, ג.ג. גטר, הרשות הישראלית להכשרה ימית ועוד.

במקביל מתקיימות גם הרצאות טכנולוגיות בחזית הטכנולוגיה:
משה ווסרבלט, דירקטור טכנולוגיות בקבוצת המחקר - אודיו וטקסט - NICE Systems.
גל אלון – ר' מינהלת מכ"מים להגנה אווירית, אלת"א תעשייה אוירית.

ביום זה נערכת גם ישיבת חבר הנאמנים השנתית של אפקה וצפויים להגיע נציגים מהתעשייה מכל הרבדים, החל מראשי דירקטוריון ומנהלים בכירים במשק דרך מנחי הפרויקטים, מהם מהנדסים במרכזי פיתוח בחברות המובילות וגם ראשי הגיוס שיהוו הליבה של יריד התעסוקה שיתקיים ביום זה.

נוכחות גבוהה של סטודנטים ובוגרים – מובטחת!

לתיאום עמדת מעסיק, נשמח לעמוד לרשותך:career@afeka.ac.il, 03-7688665 י

יריד תעסוקה טכנולוגי- מידע לסטודנט

רידי תעסוקה מהווים מקור גיוס עבור מעסיקים לאתר "כוכבים" מבין הסטודנטים והבוגרים וכן לבסס את שמם ומעמדם כחלק מתהליך המיתוג של הארגון. מציאת העבודה הראשונה בתחום, זו משימה לא פשוטה עבור רוב הסטודנטים, ויריד התעסוקה הוא דרך מצוינת להציג את עצמכם בפני המגייס, שלא באמצעות קורות חיים בלבד. היריד הוא הזדמנות עבורכם לקבל הסבר על החברות, המשרות המוצעות וסוגי התפקידים המקובלים כחלק מהתהליך של למידת שוק העבודה לקראת הבאות.

המלצות לקראת יריד תעסוקה:

  • להגיע לסדנאות כתיבת קורות חיים והכנה לקראת היריד במסגרת זמן אפקה.
  • להגיע עם מספר העתקים של קורות חיים וגיליון ציונים מעודכן.
  • להתכונן לקראת ראיון עבודה, רוב המעסיקים מבצעים מיון ראשוני במקום, אם טכני ואם אישי
  • למדו את החברות המציגות, כנסו לאתרי האינטרנט, למדו מהן הדרישות שלהם ונסו להתאים עצמכם במידת האפשר.