לימודי הנדסה במסגרת של לימודי ערב

לימודי הנדסה במסגרת של לימודי ערב

לימודי הנדסה הם אחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר באוניברסיטאות ובמכללות. היום, יותר מתמיד, החברה נשענת על ההתפתחויות הטכנולוגיות המהירות והרבות אשר מקדמות את איכות החיים בכל העולם. לפיכך, הדרישה הגבוהה בשוק העבודה להנדסאים ומהנדסים מוכשרים צפויה רק לגבור. מכיוון שהשוק עצמו מציב דרישות גבוהות, לימודי הנדסה מתאימים למועמדים בעלי נתוני פתיחה טובים ומוטיבציה גבוהה להצלחה.

ייתכן מאוד שאתם עצמכם עומדים בקריטריונים הללו, אך מתקשים להקדיש את הזמן הנדרש ללימודי יום היות ואתם כבר עובדים במשרה מלאה או חלקית. אך אם אתם רציניים לגבי כוונותיכם לקחת את הקריירה המקצועית שלכם צעד אחד קדימה, מסלולים של לימודי ערב יתאימו לכם כמו כפפה ליד. במסגרת זו תוכלו להשלים תוכנית לימודים מלאה לקראת התואר הנחשק בזמן שאתם עובדים. קורות החיים שלכם יהיו מרשימים הרבה יותר לאחר שתשדרגו את הקטגוריה של "השכלה", ומעסיקים רבים מעריכים יותר מועמדים אשר הוכיחו את רצינותם על ידי כך שהשלימו לימודי ערב לצד עבודה סדירה.

לימודי ערב- לעתיד מקצועי טוב יותר

למסלול של לימודי הנדסה במסגרת לימודי ערב ניתן היה לקרוא גם המסלול הישיר להצלחה ולקידום מקצועי. גם אם אתם אנשי שטח מיומנים שעובדים בתחום כבר מספר שנים, אתם בוודאי יודעים ועובדים רבים יוכלו להעיד, כי הניסיון המעשי הרב לא תמיד מספיק על מנת להתקדם. בין אם אתם מבקשים להשיג משרה מבוקשת וטובה יותר, ובין את אתם מבקשים להתקדם במקום העבודה הנוכחי, לימודי ערב יעזרו לכם להבטיח עתיד טוב יותר בכך שתוכלו סוף סוף להוסיף את הגושפנקא האקדמאית לידע הרב שצברתם.

סטודנטים רבים במסגרות של לימודי הנדסה במסלולי הערב הינם הנדסאים אשר מבקשים לקדם את הקריירה המקצועית שלהם באמצעות שדרוג מעמדם למהנדסים. בנוסף לכך, בעלי תואר ראשון ישמחו לשמוע שבמסגרת לימודי ערב ניתן אף להשלים את הלימודים לקראת תואר שני בתחום של הנדסת מכונות. ראייה לרחוק היא נקודת המפתח כאן- כיצד אתם מדמיינים את עתידכם המקצועי בעוד חמש, עשר או חמש עשרה שנים מעכשיו? יתרון גדול נוסף של לימודים אלו הוא שבמסגרתם תוכלו ליצור קשרים עם גורמים מובילים בשוק אשר עובדים בשיתוף פעולה עם המסגרות האקדמאיות. הרצאות אורח, מעורבות בפרויקט הגמר וסיורים במפעלים ובתעשיות מסייעים לבוגרים לבסס קשר ראשוני, קשר אשר פותח עבורם דלתות חדשות עם סיום לימודיהם.

ללמוד, לעבוד ולהצליח

מסלולים של לימודי ערב נוצרו במיוחד עבור אנשים בוגרים יותר אשר חייהם כבר נושאים במחויבויות השונות הקשורות למקום העבודה ולמשפחה, והם נתפרו על פי הצרכים הייחודיים שלהם. לימודי הנדסה במסלולי הערב מאפשרים לך להמשיך לעבוד במשרה הנוכחית שלך, ופרנסתך ורמת החיים אליה הורגלת יישמרו. מערכת השעות במסלולים של לימודי ערב משתנות מלומד אחד לשני והן מאפשרות גמישות מרבית בשיבוץ השיעורים בכל סמסטר. אלו הן רק חלק מן הסיבות שבעטיין סטודנטים רבים משלבים בהצלחה גדולה כל כך לימודי הנדסה בצד עבודה. נוסף על כך, התמיכה והעזרה הלימודית הגדולה שתוכלו למצוא במסלולי הערב לא תסולא בפז. מדובר בייעוץ, הכוונה וליווי אישי אשר הלומדים במסלולי היום לא תמיד נהנים מהם. עבור סטודנטים אשר לא ביקרו במסגרת לימודים רשמית זמן רב, כל אלו מאפשרים "נחיתה רכה" אל תוך המסגרת החדשה וכמו כן עוזרים לשפר ולשכלל את היכולות הלימודיות עצמן. הבוגרים הטריים של מסלולי הערב של לימודי הנדסה מכאנית, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, וכמובן הנדסת חשמל, ישמחו לפגוש בכם ביום הפתוח ולשתף אתכם בכל הטיפים אשר שהפכו אותם - לסיפורי ההצלחה.