עידו מירוז

עידו מירוז

עתודאי בחיל האוויר, מוביל את מועדון Afeka Vision

"למידה עמוקה וראייה ממוחשבת הם תחומים פורצי דרך ומאתגרים בתחומי עניין שונים. כל שנתיים בערך מתחדשות תיאוריות באופן מאד משמעותי. מועדון Afeka Vision מאפשר עדכון שוטף ואף השתתפות בתחרויות בינלאומיוית יוקרתיות".

סבינה אלדורט

סבינה אלדורט

מהנדסת תוכנה בחברת Red Hat

"כמו רבים מיוצאי 8200 הניסיון שצברתי הספיק כדי שיחטפו אותי מיד בתעשייה. מה שהכריע בסופו של דבר לטובת לימודי הנדסת תוכנה הם השאיפות המקצועיות שלי לאורך הקריירה, שבהעדר תואר בהנדסה תפקידים אלה יחסמו בפניי בעתיד"

לי-אור סינדליס

לי-אור סינדליס

Integration and SU Engineer, Team Leader בחברת APPLIED MATERIALS

"תקבעו מטרה, קבלו את האתגרים, ותיהנו מהדרך להשיג אותה"

עידו יוגב

עידו יוגב

המנהל הטכני של רשת שופרסל

"חדשנות היא אחד מערכי הליבה של רשת שופרסל. זאת זכות גדולה לקחת חלק בהאקתון שמאפשר לנו לקבל רעיונות רעננים מחבורה מוכשרת של סטודנטים שלוקחת אתגרים ומייצרת להם פתרונות לטובת שיפור חווית הקנייה לאנשים עם מוגבלויות"

טל דניאלי גלים

טל דניאלי גלים

מהנדסת תוכנה ופיתוח באמדוקס

"להיות מהנדסת זה מרתק. על מנת שיהיו יותר מהנדסות נשים החשיפה למדעים מדויקים צריכה להתחיל בגיל החטיבה, לעודד נערות ללמוד מתמטיקה פיזיקה וכו'. ליצור קהילה של מהנדסות מנוסות שיתמכו בסטודנטיות בתחילת דרכן, בדומה לתכנית WeWomen Afeka”

חנן גיגי

חנן גיגי

מהנדס מכירות בחברת ABB ישראל

"התפקיד שלי דורש אחריות על קווי מוצרים מעולם החשמל החכם ומערכות לניהול אנרגיה במבנים, המהווים חלק מההתקדמות אל עבר עתיד טכנולוגי ודיגיטלי, שבו כל מערכות החשמל מקושרות לענן וניתנות לבקרה ואף לשליטה מכל מקום ובכל זמן"

אליאל שורמן

אליאל שורמן

סמנכ"ל CLOUD ENGINEERING במרכז הפיתוח של חברת SAP ישראל

"אין כמו האקשן והאתגרים שעבודה בCLOUD מייצרת. אני מחפש בעובדים שלי שיראו בכל בעיה הזדמנות ללימוד וצמיחה. עובדים שאפתנים, שמפתחים את הטכנולוגיה או האפליקציה החדשנית ביותר כשהפיתוח האישי בחזית העשייה שלהם"

מרב דוידוביץ'

מרב דוידוביץ'

ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית באלביט, זוכת אות הבוגרת לשנת תשפ"א

"תהליכי הדיגיטיציה והשימוש בבינה מלאכותית בעולם הביטחוני הולכים וצוברים תאוצה. בינה מלאכותית היא כלי ושימוש במתודולוגיות פיתוח של בינה מלאכותית מביאות אותנו ליכולות חדשות שאנחנו יכולים לתת ללוחמים שלנו".

אבירם אוהד

אבירם אוהד

בעלי חברת הייעוץ האנרגטי Evergreen Energy

"רעיונות חדשים שאליהם נשואות עיני העולם כיום הם אגירה אנרגיה באמצעות רכבים חשמליים. הסוללה שנמצאת בתוך הרכבים החשמליים תוכל לייצר חשמל מאנרגיית השמש, להטעין את הרכב ואז גם נוכל להשתמש בו בבית שלנו גם כשאין שמש".