שני טולדנו

שני טולדנו

מייסדת ו- CEO חברת HT BioImaging

הסטארט-אפ של שני, פיתוח שיטה חדשה של הדמיה המזרימה חום לתוך הרקמה, נמצא כעת בנקודה קריטית. "אישרנו את הניסוי הקליני הראשון שלנו בבני אדם, בשיבא ואסף הרופא, ואנחנו מתחילים בקרוב מאוד עם סרטן צוואר הרחם. החזון שלי הוא להשפיע על איכות החיים של אנשים

עינב עזריה

עינב עזריה

מנכ"ל חברת הבינה העסקית Panorama Softwere

"חזרתי לפעול באפקה כדי להגשים חלום. במהלך תקופת הלימודים כסטודנט באפקה חנכה אותי באופן אישי רוני רוס - יו"ר פנורמה והיום, כמנכ"ל, חזרתי לאפקה והקמתי תכנית מנטורים, באמצעותה אני יכול לעזור לסטודנטים כפי שעזרו לי"

הראל טייב

הראל טייב

מנכ"ל Kryon, מקבל "אות הבוגר" לשנת תשע"ט

"היופי בעולם ההיי-טק הוא שכל עוד אתה פועל מתוך אמונה פנימית חסרת פשרות בחזון שלך - לא משנה מי אתה ומניין הגעת, אתה תצליח. בזכות החדשנות והחשיבה הייחודית שמאפיינות את המהנדסים בישראל נוכל להשפיע על המגמות בעולם"

שי וייס

שי וייס

IT Director of Technology בחברת טבע

"כשאני מראיין מהנדסים לתפקידים שונים בארגון, חשוב לי לברר אם המועמד מסוגל להתמודד עם עולם דינמי, שבו טכנולוגיות מתחלפות בקצב מסחרר, אם יוכל להשתלב בצוות רב-תחומי ומהן מיומנויות התקשורת שלו"

בר נוני כהן

בר נוני כהן

R&D Engineer, West Pharma

"התשוקה להצלחה והדחף למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם הם המפתחות לדלתות ההצלחה האישית שלכם. גם כשאתם עובדים כמהנדסים ומהנדסות אין תחליף לעבודה קשה ואין קיצורי דרך. תביאו אתכם תשוקה ותאמינו בעצמכם שאתם יכולים והנה, אתם כבר במחצית הדרך אל היעד שלכם"

יונתן גן

יונתן גן

מייסד ומנכ"ל הסטארט-אפ Whichit

"יזמות איננה מקצוע או תפקיד - היא מסלול מורכב, מסובך ומלא במכשולים ובאתגרים. רעיונות טובים לבדם אינם מבטיחים הצלחה - מה שחשוב הוא היכולת של היזם או היזמים לממש את הרעיון ולהתמיד בכך"

תומר אפשטיין

תומר אפשטיין

מנהל ענף מכשור ומחשוב רפואי במכון הייצוא

"תחום הבריאות הדיגיטלית (Digital Health) נוסק בשנים האחרונות. כתעשייה טכנולוגית, ישראל ממשיכה להוביל גם בתחום הזה, ובכל שנה חברות חדשות מפתחות טכנולוגיות מצילות חיים ומשפרות חיים. המטרה היא לחסוך בעלויות של מוסדות הבריאות אבל גם לשפר את איכות הטיפול"

אור אמיר

אור אמיר

ראש צוות מנהלי פרויקטים Realeyes, ניו יורק

"אנו מלמדים מחשבים לזהות הבעות פנים של אנשים ולקשר אותם עם הרגש הנכון, באמצעות ראייה ממוחשבת וטכניקות למידה של מכונות. אני מאמין שתחום ה-AI (אינטליגנציה מלאכותית) יהיה שחקן מרכזי בפיתוחים הטכנולוגים של השנים הבאות, לצד ניתוח הרגשות שיתפתח לתחומים חדשים."

יוליה סוגרין שדות

יוליה סוגרין שדות

מהנדסת ניקוז בקבוצת מ"מ דרום תכנון וניהול מערכות מים

"בתפקיד מהנדסת תשתיות ניקוז אני עוסקת בחישוב כמויות מי נגר עילי, מייעצת בתחום הניקוז למבנים חדשים ודואגת להזרמה תקינה של מי גשם דרך מערכות הניקוז. אני מאמינה שמהנדס צריך לתרום לחברה ולסביבה, לדאוג לתשתיות תקינות אך גם לשימור האקולוגיה הטבעית והנחלים"