אלי רהימיקו

אלי רהימיקו

Senior Project Manager, Salesforce

"היכולת להסתגל לשינויים, להבין את החוזקות שלכם ולהביא אותם לידי ביטוי בעבודה מול גורמים שונים - היא מפתח עיקרי להצלחה בכל תפקיד שאותו תמלאו. הציבו לעצמכם מטרות - גם מקצועיות וגם אישיות, הקדישו זמן להתעדכן ולהעמיק בתחומים המשתנים ולמדו ליהנות מהדרך"

אבי מור

אבי מור

מהנדס אלגוריתמים, Motorola solutions

"אנחנו כמהנדסים נדרשים לבצע בחירות ולקבל החלטות לאורך הדרך בעולם טכנולוגי המשתנה במהירות. קחו כמצפן את החוזקות שלכם יחד עם גישה חדשנית והמון סקרנות ובצעו ברצינות והתמדה את המשימות שינווטו אתכם אל מסלול ההצלחה בקריירה שאתם בונים"

בר נוני כהן

בר נוני כהן

R&D Engineer, West Pharma

"התשוקה להצלחה והדחף למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם הם המפתחות לדלתות ההצלחה האישית שלכם. גם כשאתם עובדים כמהנדסים ומהנדסות אין תחליף לעבודה קשה ואין קיצורי דרך. תביאו אתכם תשוקה ותאמינו בעצמכם שאתם יכולים והנה, אתם כבר במחצית הדרך אל היעד שלכם"

עינב עזריה

עינב עזריה

מנכ"ל חברת הבינה העסקית Panorama Softwere

"חזרתי לפעול באפקה כדי להגשים חלום. במהלך תקופת הלימודים כסטודנט באפקה חנכה אותי באופן אישי רוני רוס - יו"ר פנורמה והיום, כמנכ"ל, חזרתי לאפקה והקמתי תכנית מנטורים, באמצעותה אני יכול לעזור לסטודנטים כפי שעזרו לי"

הראל טייב

הראל טייב

מנכ"ל Kryon, מקבל "אות הבוגר" לשנת תשע"ט

"היופי בעולם ההיי-טק הוא שכל עוד אתה פועל מתוך אמונה פנימית חסרת פשרות בחזון שלך - לא משנה מי אתה ומניין הגעת, אתה תצליח. בזכות החדשנות והחשיבה הייחודית שמאפיינות את המהנדסים בישראל נוכל להשפיע על המגמות בעולם"

שי וייס

שי וייס

IT Director of Technology בחברת טבע

"כשאני מראיין מהנדסים לתפקידים שונים בארגון, חשוב לי לברר אם המועמד מסוגל להתמודד עם עולם דינמי, שבו טכנולוגיות מתחלפות בקצב מסחרר, אם יוכל להשתלב בצוות רב-תחומי ומהן מיומנויות התקשורת שלו"

שני טולדנו

שני טולדנו

מייסדת ו- CEO חברת HT BioImaging

הסטארט-אפ של שני, פיתוח שיטה חדשה של הדמיה המזרימה חום לתוך הרקמה, נמצא כעת בנקודה קריטית. "אישרנו את הניסוי הקליני הראשון שלנו בבני אדם, בשיבא ואסף הרופא, ואנחנו מתחילים בקרוב מאוד עם סרטן צוואר הרחם. החזון שלי הוא להשפיע על איכות החיים של אנשים

יונתן גן

יונתן גן

מייסד ומנכ"ל הסטארט-אפ Whichit

"יזמות איננה מקצוע או תפקיד - היא מסלול מורכב, מסובך ומלא במכשולים ובאתגרים. רעיונות טובים לבדם אינם מבטיחים הצלחה - מה שחשוב הוא היכולת של היזם או היזמים לממש את הרעיון ולהתמיד בכך"

תומר אפשטיין

תומר אפשטיין

מנהל ענף מכשור ומחשוב רפואי במכון הייצוא

"תחום הבריאות הדיגיטלית (Digital Health) נוסק בשנים האחרונות. כתעשייה טכנולוגית, ישראל ממשיכה להוביל גם בתחום הזה, ובכל שנה חברות חדשות מפתחות טכנולוגיות מצילות חיים ומשפרות חיים. המטרה היא לחסוך בעלויות של מוסדות הבריאות אבל גם לשפר את איכות הטיפול"