ריטה פלד

ריטה פלד

Application Engineer, BrainLab

מהנדסים רפואיים הם חלק בלתי נפרד מההתנהלות היום יומית של המערך הרפואי בחדרי ניתוח ומרפאות, החל מפיתוח המוצר, הדגמה והדרכה ועד למכירה, תמיכה ותיקון. למהנדסים רפואיים יש הרבה מקום בעיצוב תעשיית המכשור הרפואי המהווה את אחת התעשיות הרווחיות ביותר בשוק

ליאור מרום

ליאור מרום

סמנכ"ל חטיבת ייעוץ, CyTech

תחום הסייבר מאוד דינמי ואיומים חדשים קמים בכל יום, מידע רגיש של חברות ולקוחותיהם נמצאים בסיכון תמידי ובהתאם החברות דורשות הגנה על נכסיהן הדיגיטליים. כמומחים בתחום עלינו להיות מעודכנים על כל איום חדש ולהסתכל על התמונה הגדולה כשאנחנו מתכננים אסטרטגיית הגנה

אלעד צרפתי

אלעד צרפתי

סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת Mobileye ,IMS

"גמישות מחשבתית ויכולת לראות את הדברים מכמה זוויות היא המפתח להצלחה. מה שמאפשר לזה לקרות זו עבודת צוות. אתם תהיו הרבה יותר מוצלחים כשתעבדו בסינרגיה עם מחלקות אחרות"

רגב גולן

רגב גולן

DevOps & Infrastructure Engineer Director, HiredScore

"כדי להיות המהנדסים הטובים ביותר, מקמו את עצמכם במקום מאתגר שמוציא אתכם מאזור הנוחות ומאפשר לכם להיות בקרבתם של אנשים חזקים מכם, המוכנים לחנוך אתכם. מרגע שעשיתם את זה, תהיו גאים במי שאתם ובמה שאתם משיגים. כל הישג ייתן לכם את הביטחון לרדוף אחר ההישג הבא"

אלון בירן

אלון בירן

R&D Director, Claroy

"התואר בהנדסה הוא כרטיס כניסה ראשוני אבל כדי להצליח בעולם כמהנדסים צריך לפתח תכונות של למידה עצמית, יכולת לפתור בעיות, עבודה בצוות, הגדלת ראש, הצעת רעיונות ולקיחת אחריות על המשימה שהופקדת עליה".

דב הופמן

דב הופמן

CEO, PGL transportation engineering and planning ltd

ניהלתי פרויקטים רבים בתחום הבנייה והתשתיות בהם כמהנדס ראשי של כביש 6 ומהנדס העיר אריאל וכיום אני ממוקד בתחום החדשנות בתכנון תחבורה ובטיפוחו של מרכז החדשנות Highroad שהקמתי עבור סטארטאפים בתחומי ה- Urban Tech.

ארטיום קפול

ארטיום קפול

Head of Customer Solutions Architecture, Pixellot

השילוב המנצח במקום עבודה הוא בין אנשים איכותיים שסובבים אתכם לנכונות של הארגון לתת לכם לפרוש כנפיים. בדרך זו מקום העבודה יהפוך מהר מאוד למקום המאפשר לכם סיפוק אדיר מהעבודה ובית ותשתית ליצירתיות ולרעיונות חדשים.

אלי רהימיקו

אלי רהימיקו

Senior Project Manager, Salesforce

"היכולת להסתגל לשינויים, להבין את החוזקות שלכם ולהביא אותם לידי ביטוי בעבודה מול גורמים שונים - היא מפתח עיקרי להצלחה בכל תפקיד שאותו תמלאו. הציבו לעצמכם מטרות - גם מקצועיות וגם אישיות, הקדישו זמן להתעדכן ולהעמיק בתחומים המשתנים ולמדו ליהנות מהדרך"

אבי מור

אבי מור

מהנדס אלגוריתמים, Motorola solutions

"אנחנו כמהנדסים נדרשים לבצע בחירות ולקבל החלטות לאורך הדרך בעולם טכנולוגי המשתנה במהירות. קחו כמצפן את החוזקות שלכם יחד עם גישה חדשנית והמון סקרנות ובצעו ברצינות והתמדה את המשימות שינווטו אתכם אל מסלול ההצלחה בקריירה שאתם בונים"