מישאל אשד

מישאל אשד

חברת א.ד. אחים אדרי בע"מ

"אני מנהל פרויקט הקמת מערכות תשתית של שכונה חדשה בהיקף חוזי של 100 מיליון שקל. זהו תחום מקצועי נרחב אשר הביקוש בו למהנדסים איכותיים הוא מאוד גבוה וכיום מוסמכי הנדסה וניהול במסלול מערכות תשתית משתלבים בו לצד מהנדסים מתחומי הבניין וההנדסה האזרחית".

יריב מימון

יריב מימון

מנהל את קבוצת הפיתוח של Power BI Mobile ב- Microsoft R&D

"כמנהל שמגייס מהנדסים מדי יום, אני מאוד מאמין בגיוס והטמעה של בוגרים ג'וניורים בתעשייה ואפילו גיוס סטודנטים בשנה האחרונה ללימודים ולפתוח עבורם דלת לצמוח ולהתפתח בחברה. בדומה למסלול שלי במיקרוסופט, שהחל לפני כ-14 שנים בהם התקדמתי לתפקידי פיתוח וניהול בכירי

ג'וליה דיאמנט תשובה

ג'וליה דיאמנט תשובה

מנהלת מחלקת מחקר ופיתוח ( R&D ) בארגון בטחוני

“בתחום הזה מגלים שהכל אפשרי. מדי יום אנחנו מזיזים הרים ומנפצים תקרות זכוכית באמצעות תעוזה, תכנון ופעולה לצד מיומנויות וכלים שקיבלנו בלימודים. כמישהי שמרבה להתנדב ולעודד נשים להשתלב במקצועות טכנולוגיים, אשמח לראות כמה שיותר סטודנטיות במכללת אפקה ולסייע לבו

גבי ברזילי

גבי ברזילי

Head of Presale בחברת Pixellot

"גאה לעבוד בחברה המעסיקה בוגרי אפקה רבים ויחד אנחנו מובילים שינוי בחוויית הצפייה בשידורי הספורט בעולם בזכות טכנולוגיה מתקדמת. אני מלווה את תהליך המכירה, החל מהדגמת המוצר, מציאת הפתרון הטכנולוגי והטמעתו, ועד בניית המודל הטכנולוגי עם צוות הלקוח להמשך הצמיחה

אחישי סרדס

אחישי סרדס

CTO ומייסד חברת REE

"עד 2030 רוב אוכלוסיית העולם תחיה בערי ענק, ויש לכך השלכות רבות על זיהום האוויר והצפיפות. תעשיית הרכב העולמית נערכת לתחזית הזאת ועוברת שינוי דרמטי בשני מסלולים מקבילים – כלי הרכב הופכים להיות חשמליים ואוטונומיים".

אלעד צרפתי

אלעד צרפתי

סגן נשיא בכיר קשרי ממשל ודאטה ב- Mobileye

"גמישות מחשבתית ויכולת לראות את הדברים מכמה זוויות היא המפתח להצלחה. מה שמאפשר לזה לקרות זו עבודת צוות. אתם תהיו הרבה יותר מוצלחים כשתעבדו בסינרגיה עם מחלקות אחרות"

רגב גולן

רגב גולן

DevOps & Infrastructure Engineer Director, HiredScore

"כדי להיות המהנדסים הטובים ביותר, מקמו את עצמכם במקום מאתגר שמוציא אתכם מאזור הנוחות ומאפשר לכם להיות בקרבתם של אנשים חזקים מכם, המוכנים לחנוך אתכם. מרגע שעשיתם את זה, תהיו גאים במי שאתם ובמה שאתם משיגים. כל הישג ייתן לכם את הביטחון לרדוף אחר ההישג הבא"

אלון בירן

אלון בירן

R&D Director, Claroy

"התואר בהנדסה הוא כרטיס כניסה ראשוני אבל כדי להצליח בעולם כמהנדסים צריך לפתח תכונות של למידה עצמית, יכולת לפתור בעיות, עבודה בצוות, הגדלת ראש, הצעת רעיונות ולקיחת אחריות על המשימה שהופקדת עליה".

דב הופמן

דב הופמן

CEO, PGL transportation engineering and planning ltd

ניהלתי פרויקטים רבים בתחום הבנייה והתשתיות בהם כמהנדס ראשי של כביש 6 ומהנדס העיר אריאל וכיום אני ממוקד בתחום החדשנות בתכנון תחבורה ובטיפוחו של מרכז החדשנות Highroad שהקמתי עבור סטארטאפים בתחומי ה- Urban Tech.