מנחה לפרויקט הגמר

מנחה לפרויקט הגמר

מינהלת פרויקטי הגמר מזמינה את בוגרי ומוסמכי אפקה להגיש מועמדות כמנחי פרויקטי גמר.

זוהי הזדמנות עבורך להיות חלק מצוות מחלקת פרויקטי הגמר, שנבחר בקפידה מתוך חברי הסגל הבכיר של המכללה או מחוצה לה. הצוות מונה פרויקטורים, המרכזים ומנהלים את הפרויקטים בתחומים האקדמיים השונים הנלמדים במכללה, מנחים ובוחנים, מומחים בתחומם, בעלי נסיון הנדסי עשיר, מנהלת פרויקטי גמר לטיפול אדמיניסטרטיבי שוטף בדרישות המחלקה וראש מחלקה המנהל את פעילותה.

תנאי סף: בוגרים שסיימו לפחות לפני 3 שנים והם בעלי לפחות 3 שנות ניסיון בתעשייה

רוצה להגיש מועמדות? הגשת מועמדות עד לתאריך 30/12/21 (כולל)
יש לשלוח קו"ח עדכניים לדוא"ל alumni@afeka.ac.il ובנוסף למלא ולשלוח את טבלת התחומים>> 

פרויקט גמר במכללת אפקה

פרויקט גמר מהווה חלק מהדרישות האקדמיות לקבלת תואר מהנדס בתחומי החשמל, התוכנה, התעשיה וניהול, ההנדסה המכנית וההנדסה הרפואית.

שנה קלנדרית מלאה מוקדשת לטובת הפרויקט על מנת לאפשר לסטודנטים להתמודד באופן מעמיק ומקיף עם האתגר ולהצליח במשימת פרויקט הגמר, וזאת בשונה ממוסדות השכלה אחרים המקצים לפרויקט תקופה קצרה.

הפרויקטים מתבצעים באוריינטציה יישומית של בעלי עניין כולל "מהנדס מבצע" (הסטודנט), לקוח, מנחה וכיו"ב. היקף משוער של כל פרויקט שווה ערך לכ-400-600 שעות עבודה של מהנדס מתחיל ובמידת הצורך כמות השעות יכולה לגדול.

מגוון המשאבים שהמכללה מעמידה לרשות הסטודנטים כולל: מעבדות, צבדי"ם וערכות פיתוח, ספרות מקצועית. זאת לצד הכשרה ייעודית שהמכללה מעניקה לסטודנטים בקורס ליווי לבצוע פרויקט הנדסי, שמצייד אותם בידע מקיף על נושאים חשובים בתחום הפרויקטים ובכלים אשר ישמשו אותם במהלך הפרויקט, כגון: חשיבה מערכתית רחבה, מחזור חיים של פרויקט, ניתוח דרישות וכו'. פרויקט הגמר בשילוב גיליון הציונים של הסטודנט משמשים "כרטיס הביקור" בפניותיהם אל מעסיקים פוטנציאלים.

Some description