הראל טייב

הראל טייב

מנכ"ל חברת KRYON

"הרובוטים לא יחליפו את האדם, הם יכפילו את הכוח שלו. כך למשל, 100 בוטים של החברה פיקדו על מערכת הזמנת התורים של קופת חולים כללית במבצע החיסונים האדיר כנגד נגיף הקורונה. הבוטים שלנו חסכו אלפי שעות אדם וקיצרו את הזמנים וכמובן חסכו הרבה כסף"

עומר כספי

עומר כספי

מהנדס מערכת באלביט ודוקטורנט במחלקה לכימיה באונ' בר-אילן בתחום יישום שיטות למידת מכונה בכימיה

"בפרסום האחרון שלי בכתב העת המדעי Talanta, מוצג תהליך בו ניתן לאסוף זכוכית מזירת פשע ובאמצעות מערכת המשלבת מאיץ חלקיקים ולמידת מכונה שתאפשר לקבוע מאיזה סוג רכב הזכוכית הגיעה ולייצר מכפיל כוח בשירות החוק"

שני טולידנו

שני טולידנו

מייסדת ו- CEO בחברת HT BioImaging

"המערכת שפיתחנו מפזרת חום ברקמה ומאלצת תהליך של דיפוזיה תרמית ברקמה. סרטן ורקמה בריאה יעבירו את החום באופן שונה, אנחנו קוראים את הסיגנל הזה ומתרגמים אותו לתמונה שמאפשרת לרופא לראות סרטן בקליניקה במקרים שבהם אין לו שום דרך אחרת לזהות את הרקמה הסרטנית"

תומר אפשטיין

תומר אפשטיין

דירקטור שותפויות ואסטרטגיות בחברת Biobeat

"המדבקה שמחליפה את צוותי הרפואה בניטור אונליין של מדדים פיזיולוגיים של חולי הקורונה, היא מכשיר חכם המשלב מערכת AI עם אלגוריתם חכם לדירוג מצבם של החולים. בעתיד יורחב השימוש גם לקופ"ח ולחברות ביטוח לניטור מצב בריאותי ע"י רופאים מהבית במקום אישפוז"

אלי רהימיקו

אלי רהימיקו

Director, East Mediterranean Regional Manager בחברת Agile Business Process

"בעקבות הקורונה ארגונים הבינו כי כשמצב תפעולי חדש נכפה עליהם, כמו עבודה מרחוק והגדלת והקטנת העומסים על ה IT, האוטומציה עשויה להניב עבורם ערך מיידי. עם תהליכים מובנים, ובקבועי זמן מאד קצרים, ניתן לקחת תהליך ולהופכו כמעט לחלוטין לרובוטי"

כרמי שמעון

כרמי שמעון

ראש צוות מחקר בחברת מטריקס

"במאמר שפרסמתי בלאקוסטיקה (ASA) מתואר מחקר שהובלתי מטעם מטריקס המתמקד בניתוח דגימות קול של חולי קורונה ואנשים בריאים מרחבי העולם באמצעות אפליקציה חדשה המשלבת בינה מלאכותית, אלגוריתמים ולמידת מכונה. רמת דיוק האבחון עמדה על 80%"

אל"מ במיל. מרב דוידוביץ'

אל"מ במיל. מרב דוידוביץ'

ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית בחברת אלביט מערכות

"מערכות אינטליגנטיות תופסות יותר ויותר מקום בכל תחום בחיי היומיום שלנו - מדובר בכל הקשור לממשקי מציאות מדומה, חיישנים זעירים המתקשרים זה עם זה ויוצרים כמות אדירה של נתונים Big Data, מערכות ביומטריות ומערכות לומדות המשמשות לבינה עסקית"

אלעד צרפתי

אלעד צרפתי

סגן נשיא בכיר קשרי ממשל ודאטה בחברת מובילאיי

"בעיניי, ההבדל בין מהנדס טוב למהנדס טוב מאוד זה הגמישות המחשבתית. היכולת לדעת להסתכל על בעיה מזוויות שונות ולאלתר פתרונות, כאלו שיתאימו לארגון שלך, למוצר שלך ולאספקטים הטכנולוגיים והמסחריים. האקדמיה היא מצע להבנת התמונה ובתעשייה אתה רוכש את רוב הניסיון"

אחישי סרדס

אחישי סרדס

מייסד ו-CTO של חברת REE Automotive

"הפיתוח העיקרי של REE הוא גלגל חשמלי ייחודי המכיל בתוכו את כל מערכת ההנעה, שהפכה לפלטפורמה מודולרית שטוחה עם 4 גלגלים, המאפשרת ניצול השטח שהתפנה לנוסעים, מטען, סוללה, הפחתת משקל וחיסכון באנרגיה. לאחרונה החברה הונפקה בנסדא"ק והחלה להיסחר בבורסה בניו יורק"