מרב דוידוביץ' נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א

מרב דוידוביץ', ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית באלביט, נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א

מרב דוידוביץ', מוסמכת תכנית הלימודים לתואר שני במערכות תבוניות באפקה, נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א . זו השנה השלישית שאפקה מעניקה את "אות הבוגר.ת", כהוקרה לבוגרים שתרמו תרומה משמעותית בעלת השפעה לאומית למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם.

מרב דוידוביץ' הינה ראש מנהלת מוצרי תוכנה ו-AI בחטיבת התקשוב של אלביט מערכות - חברה רב לאומית העוסקת במגוון של טכנולוגיות מתקדמות עבור השוק הביטחוני בארץ ובעולם. מרב מובילה פיתוחים מבצעיים תוך ביצוע עסקאות בינ"ל גדולות, ולאחר ניסיון רב שצברה באלביט במגוון תפקידים, בהם ניהלה מאות עובדים. במהלך שנות הקריירה שלה, בטרם הגעתה לאלביט, סומנה כדמות מובילה בשירות הצבאי במהלכו קודמה ועסקה בפיתוח ומחקר טכנולוגי בח"א ובמפא"ת עד לשחרורה בדרגת אל"מ.


Some description
מנימוקי וועדת הבחירה:

"מנהלת בכירה בחברת הייטק ביטחונית, מובילה, פורצת דרך ובעלת חזון וראיה עתידית. בעלת יכולת זיהוי טכנולוגיות מתקדמות שהוטמעו במערכות ביטחוניות ושיפרו את יכולות ההגנה של מדינת ישראל. מובילה, מנהלת ומפקחת על מערכות מבצעיות, מתקדמות וחדשניות שמסוקרות באמצעי התקשורת כפרויקטי הדגל של המערכת הביטחונית. מהווה דמות לחיקוי, בין הנשים הבודדות בתחומה ושוברת תקרות זכוכית עבור נשים נוספות שילכו בדרכה".

מרב, המקבלת את האות השנה, כמו גם חבריה שנבחרו וייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום של חינוך מהנדסים לתועלת התעשייה וכלל החברה בישראל.

נבחרי "אות הבוגר.ת" של אפקה:

  • תשפ"א | מרב דוידוביץ', מוסמכת מערכות תבוניות, ראש מנהלת מוצרי תוכנה ו-AI בחטיבת התקשוב של אלביט מערכות
  • תש"ף | אלעד צרפתי, בוגר הנדסת חשמל, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת IMS, במובילאיי >>
  • תשע"ט | הראל טייב, בוגר הנדסת תוכנה, מנכ"ל Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית חכמים (RPA) >>