ברוכים הבאים לשנת הבוגר הראשונה!

טיפים נבחרים לחברי וחברות הקהילה החדשים

הדיפלומה הינה מסמך מקורי חד פעמי - אנו ממליצים לכם לסרוק, לצלם ולשמור במקום זמין. לא יהיה ניתן להנפיק עבורכם דיפלומה נוספת.
לא להיפרד מהמודל! גישתכם למודל חשובה להמשך הדרך. ייתכן ובצמתים שונים בקריירה שלכם יבקשו מכם להציג רשימת קורסים, סילבוסים ופרטים נוספים ממהלך הלימודים. כל אלו שמורים עבורכם במודל לתקופה הקרובה. שכחתם סיסמה? עדכון סיסמה דרך האתר.
המשך לימודים – כבית האקדמי שלכם להנדסה אנו מזמינים אתכם לבחון את מגוון אפשרויות לימודי ההמשך המוצעים לבוגרים. למידע אודות תוכנית הלימודים לתואר שני יש לפנות לייעוץ לימודים. פרטים אודות לימודי חוץ מפורסמים באתר.
רשתות חברתיות – כדי לקבל עדכונים או לקדם שיח מקצועי, התקשרויות מקצועיות ועסקיות בין חברי הקהילה, שמרו על ערוצי הקשר. הצטרפו לדף הפייסבוק "רשת בוגרי מכללת אפקה", וודאו בלינקדאין, שיוך אקדמי עדכני בפרופיל שלכם ועדכנו אותנו אם שיניתם כתובת דוא"ל או מספר נייד כדי שנוכל לשמור אתכם מעודכנים.
פעילויות קהילת הבוגרים – כצעד ראשון שלכם בקהילה מומלץ לקחת חלק במפגשי קהילת הבוגרים השונים ובפרט במפגשי AfekaUp . מטרת מפגשים אלה היא להעצים בוגרים באמצעות למידה מניסיונם של בוגרים אחרים. המפגשים מתקיימים לאורך השנה בקמפוס או בחברות בתעשייה ומתמקדים כל פעם בנושא אחר. זוהי הזדמנות עבורכם להיפגש עם הבוגרים המנוסים יותר.
המרכז לקריירה בהנדסה - ממשיך ללוות אתכם גם לאחר סיום התואר. יש לכם כתובת להדרכות ולפגישות ייעוץ בכל צומת וקבלת החלטות בקריירה. המרכז מציע לכם גם מאגר משרות מדוייק, זמין ועדכני לסטודנטים ובוגרים בהנדסה, באמצעות Afeka Jobs.
המרכז לחדשנות ויזמות - מקיים מגוון פעילויות שיאפשרו לכם לרכוש ידע וכלים מעולם החדשנות לצד הגשמת החלומות היזמיים שלכם. מפגשים, סדנאות, שעות ייעוץ וגולת הכותרת - תוכנית AFEX, מאיץ לבוגרים בתחילת דרכם היזמית. התוכנית מתקיימת מדי שנה במהלך הקיץ. מומלץ להתעדכן בערוצי התקשורת השונים של קהילת הבוגרים.

לרגל כניסתכם לקהילת בוגרי ומוסמכי אפקה, הכנו עבורכם בקשרי בוגרים הפתעה קטנה של טיפים להמשך הדרך:

קרדיט למשתתפים:
שני בינה | בוגרת הנדסה מכנית 2007
Product Life Cycle manager
HP

דניאלה פופסקו | בוגרת הנדסת חשמל 2017
Hardware Engineer
SolarEdge

אביטל מרגלית | בוגרת הנדסת תוכנה 2005
Product Manager
SAP

תומר אפשטיין | בוגר הנדסה רפואית 2015
ראש ענף מכשור רפואי ובריאות דיגיטלית
מכון היצוא

טל דניאלי גלים | בוגרת הנדסת תעשייה וניהול 2010
Innovator and Experienced Software Engineer
Amdocs