אודות המועדון 

הסטודנטיות של מכללת אפקה מפעילות מאז שנת תשפ"ב מועדון מטעם עמותת "פרו וומן", עמותה בין־לאומית הפועלת לקידום נשים לתפקידים בכירים הנמצאות בנקודות השפעה.

הפעילות מתקיימת בכל סמסטר ב' על בסיס שבועי וכוללת 13 מפגשים שבהם מתקיימים הרצאות וסיורים עם נשים מובילות בתעשייה הנמצאות בעמדות מפתח.

"אנחנו רוצות להגיע לכל סטודנטית, מהנדסת לעתיד, שקיים בה פחד שאולי היא לא מספיק טובה" אומרת נעם כריספין סטודנטית שנה ד' להנדסת תעשייה וניהול באפקה, ממובילות המועדון. "עצם המפגש עם נשים חזקות ומובילות שפרצו תקרות זכוכית מקצועיות, שהתמודדו עם אתגרים ועם סביבת עבודה שחייבה אותן לשבור כל סטיגמה בדרך למעלה – מצליח לעורר בנו השראה".

בשנת הלימודים תשפ"ג נפגשו חברות המועדון עם מגוון רחב של נשים מהתעשייה ובהן:
סתוית נבון, מנכ"לית SAP בישראל שהזמינה את המשתתפות לסיור במשרדי החברה ברעננה, מנכ"ליות של סטרטאפים, חברות דירקטוריון, מנהלות צוותים ועוד. במהלך המפגשים משתפות הבכירות את הסטודנטיות באתגרים, בהצלחות ובדרך המקצועית והאישית שעברו עד שהגיעו למקום שבו הן נמצאות כיום.

הפעילות נעשית בליווי ובתמיכה של עמותת "פרו וומן" במשך השנה כולה.

ליצירת קשר עם מועדון "פרו וומן"- ProWoman@mail.afeka.ac.il 

פרווומן
פרווומן

הצטרפות למועדון "פרו וומן"

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.