תשפ"ג הייתה ללא ספק שנת ה-AI.
עם פריצתן של טכנולוגיות פתוחות דוגמת chat GPT ומקבילותיו בשוק, נדמה כי אין תחום שאינו מושפע מבינה מלאכותית ומשלב אותה בתוכו. בתשפ"ג הקימה מכללת אפקה את מועדון ה-AI בהובלתו של חבר הסגל, ד"ר אייל כץ מבית הספר להנדסת חשמל. בזמן הקצר בו פועל המועדון הוא קיים אירועים מוצלחים וזכה להתעניינות והשתתפות רבה בקרב סטודנטים, סגל ובוגרים של אפקה.

"מטרת המועדון היא להתעדכן בחידושים בתחום, באופן השפעתם ויישומם" אומר ד"ר כץ ומוסיף "מתנהלת פה מהפכה ואנחנו חייבים להיות חלק ממנה. קצב השינויים הולך וגדל וכלים בני שבועות וחודשים הופכים לא רלוונטיים לנוכח הפיתוח המהיר".

החברות במועדון ה-AI פתוחה לסטודנטים, לסגל ולבוגרים.
המפגשים נערכים בתיאום עם החברים וכוללים הרצאות ותוכן נוסף.
חברי המועדון מוזמנים להיות חלק מקהילת ה-AI של אפקה אשר עוסקת בהיבטים השונים של הבינה המלאכותית והשפעתם על הפן החינוכי, המקצועי, הטכנולוגי, החברתי והאתי.

ליצירת קשר עם מועדון ה-AI

AI@mail.afeka.ac.il

הצטרפות למועדון ה-AI

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.