המקום בו התשוקה להנדסה וטכנולוגיה מקבלת ביטוי

מועדון המייקרים של אפקה, קהילה תוססת בה סטודנטים וסטודנטיות נפגשים כדי ליצור, ללמוד, לקבל ולעורר השראה. מועדון המייקרים מספק חווית למידה מהנה, תוך שילוב ידע תיאורטי עם תרגול מעשי, ומציע פלטפורמה לפיתוח מיומנויות ומוצרים מהעולם האמיתי.

המועדון מקבל בברכה סטודנטיות וסטודנטים עם תשוקה לחדשנות, יוזמה ויצירתיות. הוא מעודד למידה עצמית ושיתוף פעולה בין חבריו.

החברים במועדון המייקרים של אפקה זוכים לקחת חלק בעשייה משמעותית למען החברה ולכל סטודנט באופן אישי:
בין אם תרומה לקיימות ואקלים במסגרת שיתופי פעולה עם גורמים קהילתיים לפיתוח פתרונות טכנולוגיים ישימים וזולים לבעיות ייחודיות, בין אם תרומה לקיימות על ידי מציאת אלטרנטיבות טכנולוגיות המקטינות את הצריכה ואת טביעת הרגל האקולוגית ובין אם תרומה לעתיד המקצועי של כל חבר שכן הפעילויות במועדון נועדו לשקף שיטות עבודה בתעשייה, להעניק לחברים ניסיון מעשי והרחבה של ארגז הכלים, דבר אשר יתרום ישירות לקריירה העתידית שלהם.

אנו מזמינים את כל הסטודנטים והסטודנטיות של אפקה אשר חולקים תשוקה לטכנולוגיה וחדשנות להיות חלק מהמסע המרגש הזה. הצטרפו למועדון המייקרים לא רק כדי ללמוד, אלא כדי ליצור, לחדש ולהוביל בעולם ההנדסה והטכנולוגיה.

ליצירת קשר עם מועדון המייקריםMakers@mail.afeka.ac.il

מועדון המייקרים

הצטרפות למועדון המייקרים

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.