מאז שנת תשפ"ג פועל באפקה מועדון חשמל המונה עשרות חברים- סטודנטים וסטודנטיות מכל תוכניות הלימוד באפקה, החל משנה ב' ללימודיהם.

לאורך השנה זוכים חברי המועדון למגוון רחב של פעילויות העשרה ולחשיפה לתכנים בתחום החשמל שאינם נלמדים כחלק מתוכנית הלימודים.
מרצים אורחים מן התעשייה וסטודנטים בעלי ידע מקצועי ייחודי גם הם לוקחים חלק בהעברת מפגשים לחברי המועדון.

אחד משיטות ההעשרה בהן עושים שימוש נרחב במסגרת המועדון היא למידה אינטגרטיבית מבוססת פרויקטים במסגרתה קבוצות של סטודנטים וסטודנטיות מקבלים נושא בו הם מתעמקים ולאחר מכן מעבירים ליתר החברים מפגש ממוקד בו הם מעבירים את החומר.

לחברי המועדון ישנו חזון למימוש והוא בניית רובוט אוטונומי המשחק כדורגל.
עד כה גיבשו החברים רעיונות ותוכניות עבודה ובכוונתם לגייס מימון ובסופו של דבר—להתחרות עם הרובוט בצורה מקצועית.

המועדון הוקדם בייסודה והובלתה של קימברלי אדרי, סטודנטית להנדסת חשמל ובהנחייתו המקצועית של ד"ר גבי שפט, חבר סגל מבית הספר להנדסת חשמל.

ליצירת קשר עם מועדון החשמל- Electrical.Club@mail.afeka.ac.il 

 

הצטרפות למועדון החשמל

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף במועדון המפורט מעלה.
2. ההשתתפות במועדון מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות המועדון ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. המועדון הינו מועדון סטודנטים של מכללת אפקה ומייצג אותה בכל פעילות.
4. כחבר המועדון אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה ושם המועדון, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות המועדון.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת המועדון לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.