פאנל בוגרים

פאנל הבוגרים

מועמדים וסטודנטים רבים רואים בכם, הבוגרים, גורם מוסמך להתייעצות בכל הקשור לקבלת ההחלטות שלהם לגבי הדרך שכבר עשיתם. מפגש עם בוגרים יאפשר להם לקבל, על סמך ניסיונכם בתעשייה, תשובות והכוונות שיוכלו להשפיע ולדייק את דרכם של הבאים אחריכם.

• פאנל בוגרים ומועמדים. למועמדים ללימודי הנדסה שאלות רבות אליכם. במפגשים אלה תוכלו להשפיע על דרכו של מהנדס לעתיד שרואה בכם את עצמו שמונה שנים קדימה.
• פאנל בוגרים וסטודנטים. מפגשים בין בוגרים לסטודנטים העוסקים בצומתי קבלת החלטות בחיי הסטודנט: בחירת התמחות, פרויקט הגמר ועוד.
בפרק הזמן שבו הסטודנטים צריכים להחליט באיזו התמחות לבחור, הם מגלים קושי משום שרבים מהם עדיין לא גיבשו עמדה לגבי התחום המקצועי הספציפי שלהם. מפגש עם בוגרים יאפשר להם לקבל תשובות והכוונות על סמך ניסיונם בתעשייה.

סטטוס להצלחה שלך:
"אני רואה חשיבות מובהקת לתרומה שלנו, בוגרים צעירים, לסטודנטים מהנדסי העתיד. ישנם נושאים רבים שמהווים צמתים ונקודות התלבטות בחייו של סטודנט שעשויים להשפיע על הנתיב שיבחר להמשך הקריירה שלו. מפגשי בוגרים-סטודנטים סביב צמתים מסוג זה הם בדיוק מה שאני הייתי שמח לקבל כסטודנט ואני שמח שאני יכול לחזור לקמפוס כבוגר ולתרום מניסיוני לסטודנטים".
אור אמיר, בוגר תעשייה וניהול 2016, ראש צוות ניהול פרויקט בחברת .IBM

לפרטים נוספים יש לפנות אל דגנית בר-און, מנהלת קשרי בוגרים, 03-7688653 alumni@afeka.ac.il.