צרף קובץ
יש לסמן תחום/י התמחות בהם אתה מעוניין ובעל ידע וניסיון להנחות.
הנדסת חשמל

הנדסה מכניתהנדסה רפואית
*שדה חובה

Be A Changemaker: הגישו מועמדות כמנחי.ות פרויקט הגמר

מינהלת פרויקטי הגמר מזמינה את בוגרי.ות ומוסמכי.ות אפקה להגיש מועמדות כמנחי.ות פרויקטי גמר

אנחנו באפקה מאמינים שהאדם עושה את ההנדסה, וההנדסה עושה את האדם. בבסיס כל אינספור המצאות וחידושים אמיתיים, עומדים אנשים וכמנחי.ות פרויקטי גמר תוכלו להיות חלק מכך. תוכלו לחולל שינוי גם בתרומתכם המקצועית ליצירה הטכנולוגית וגם כמהנדסים אנושיים, הלוקחים חלק בחינוך דור המהנדסים החדש.

פרויקט גמר במכללת אפקה

אפקה מייחסת חשיבות רבה ומקדישה משאבים לפרויקט הגמר שכל סטודנט מחויב להגיש במסגרת לימודיו כתנאי לקבלת התואר. הפרויקט מהווה עבור הסטודנטים הזדמנות מצוינת לרכוש ניסיון ולפתח יכולת עבודה עצמאית ועבודת צוות, תוך כדי לימודיהם,  בעודם מלווים במנחה מקצועי, ידע ואמצעים שמציעה הסביבה האקדמית התומכת של אפקה. 

מי אנחנו? זוהי הזדמנות עבורך להיות חלק מצוות פרויקטי הגמר, שנבחר בקפידה מתוך חברי הסגל הבכיר של המכללה או מחוצה לה. הצוות מונה אחראים אקדמיים, שהם שליחיהם של ראשי בתי הספר, פרויקטורים, המרכזים ומנהלים את הפרויקטים בתחומים האקדמיים השונים הנלמדים במכללה, מנחים ובוחנים, מומחים בתחומם, בעלי ניסיון הנדסי עשיר ומינהלת פרויקטי גמר לטיפול אדמיניסטרטיבי שוטף בדרישות העולות.

שנה קלנדרית מלאה מוקדשת לטובת הפרויקט על מנת לאפשר לסטודנטים להתמודד באופן מעמיק ומקיף עם האתגר ולהצליח במשימת פרויקט הגמר. הפרויקט מדמה את עבודת המהנדס ואת תהליך פיתוחו של מוצר חדש בארגון עסקי ובמסגרתו רוכשים הסטודנטים כלים ומיומנויות שמסייעים להם מאוחר יותר בעת התמודדותם על תפקידים שונים בעולם האמיתי ובמקרים מסוימים אף מעניקים להם יתרון על פני אחרים שלא עברו התנסות מעין זו.

הפרויקטים מתבצעים באוריינטציה יישומית של בעלי עניין כולל "מהנדס מבצע" (הסטודנט), לקוח, מנחה וכיו"ב. היקף משוער של כל פרויקט שווה ערך לכ-400-600 שעות עבודה של מהנדס מתחיל ובמידת הצורך כמות השעות יכולה לגדול. כמו כן, למעלה מ-30% מהפרויקטים שמגישים הסטודנטים של אפקה מקורם בתעשייה, המחפשת פתרונות לפיתוחים שונים, כאשר חלקם אף מיושם בתעשייה הלכה למעשה.

מגוון המשאבים שהמכללה מעמידה לרשות הסטודנטים כולל: מעבדות, צבדי"ם וערכות פיתוח, ספרות מקצועית. זאת לצד הכשרה ייעודית שהמכללה מעניקה לסטודנטים בקורס ליווי לבצוע פרויקט הנדסי, שמצייד אותם בידע מקיף על נושאים חשובים בתחום הפרויקטים ובכלים אשר ישמשו אותם במהלך הפרויקט, כגון: חשיבה מערכתית רחבה, מחזור חיים של פרויקט, ניתוח דרישות וכו'. פרויקט הגמר בשילוב גיליון הציונים של הסטודנט משמשים "כרטיס הביקור" בפניותיהם אל מעסיקים פוטנציאלים.

רוצה להגיש מועמדות להנחיית פרויקטי הגמר בתחומי הנדסת החשמל, ההנדסה המכנית וההנדסה הרפואית?

תנאי סף לבוגרי.ות ומוסמכי.ות אפקה אם סיימתם לפחות לפני 4 שנים ואתם בעלי לפחות 4 שנות ניסיון רלוונטי בתעשייה – אתם מוזמנים להגיש מועמדות!

הגשת מועמדות עד לתאריך:  15.2.24
להגשת מועמדות יש למלא את הטופס