אפליקציית StockIt עושה לכם סדר בהשקעות

סטודנטים להנדסת תוכנה פיתחו אפליקציית מניות לניהול תיק ההשקעות האישי בסמארטפון

במסגרת קורס "יישומי סלולר" פיתחו תומר ראובן, ניר קראוטהמר וליאור אחרק, את אפליקציית StockIt לניהול תיק ההשקעות האישי בסמארטפון. StockIt היא אפליקציה שנועדה לתת מענה לכל מי שמשקיע או מתעניין בניירות ערך. האפליקציה משלבת מעקב אחר מצב השוק בזמן אמת, יחד עם מעקב אחרי התיק האישי. כך למשל, משתמש באפליקציה, יוכל ליצור לעצמו עמוד של מניות מועדפות בו יקבל מידע עדכני בכל רגע נתון של המסחר, החל ממחיר שוק ועד לגרף המראה נתונים ע"פ בחירה אישית.

להתעדכן במצב הבורסה ולנהל תיק מעקב
הרעיון לאפליקציה הגיע מתומר ראובן אשר מתעניין בשוק ההון: "עד היום, בשביל להתעדכן במצב המניות, היה צריך להיכנס למקום אחד, ובכדי לראות מה עשה התיק האישי, היה צריך להיכנס למקום אחר. האפליקציה מאחדת בין שני הדברים ומקלה על המשתמש בניהול המידע". פונקציה נוספת באפליקציה מאפשרת לבצע מעין השקעה מדומה, בה ע"י בחירה של תאריך, שם מניה ומספר מניות, יוכל המשתמש לקבל מידע לגבי הרווח או ההפסד בו היה נמצא לו ביצע את הרכישה.

StockIt מעוצבת בקפידה ע"י קווי המנחה של עיצוב ה -Material Design של גוגל, לאפליקציה צד שרת לניהול נתונים השומרת את הנתונים של כל משתמש שנרשם, ובנוסף ניתן להירשם ולהיכנס בדרך מהירה באמצעות Facebook.

סטודנטים להנדסת תוכנה