למה ללמוד באפקה?

למה ללמוד תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באפקה?

הסטודנטים בהנדסת תעשייה וניהול של אפקה נחשפים למגוון תחומים ועולמות תוכן שמעניקים בקיאות וידע בשיטות הנדסיות חדישות ובטכנולוגיות מחשוב מתקדמות. כמו כן, על מנת להעניק לסטודנטים את התשתית המדעית החיונית לעתידם בעולם הנדסת התעשייה והניהול, תהליך ההכשרה משלב לימוד של שיטות הנדסיות מתקדמות יחד עם דיסציפלינות שונות מעולמות ההנדסה והעסקים, כגון: הנדסת ותכנון הייצור, ניתוח ארגוני, חקר עולם העבודה, מערכות ייצור ממוחשבות, מערכות ניהול, שיווק, מימון, תמחור, ארגון ושיטות וכדומה. הידע המקיף וסט המיומנויות העשיר שרוכשים הסטודנטים מאפשרים להם להשתלב ולפתח קריירה מקצועית בהנדסת תעשיה וניהול בארגונים מובילים בתעשייה או להמשיך את לימודיהם לתארים אקדמיים גבוהים, בהתאם לבחירתם.

אפשרויות תעסוקה

מהנדסי תעשייה וניהול משתלבים ברוב תחומי העסקים המודרניים. הידע של מהנדס תעשייה וניהול מתורגם להגברת יעילות העבודה של חברות, לשיפור תהליכים בתוכן ולהגדלת פריונן ורווחיהן. מהנדס תעשייה וניהול מבצע אינטגרציה בין הגורמים השונים בארגון על בסיס הידע הנרחב וההכשרה שהוקנו לו בעת לימודיו.

מהנדס בוגר הנדסת תעשייה וניהול, מיועד לעבוד בארגונים גדולים כגון: תעשיות ביטחוניות ואזרחיות מרובות מפעלים, חברות תקשורת, חברות תוכנה רב-לאומיות, בנקים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה, צבא, משטרה, חברות תחבורה וחברות יעוץ רב-לאומיות.