תנאי קבלה

תנאי הקבלה עבור ההתמחויות:

תואר שני בהתמחות מערכות הספק חשמלי:

  •  בוגרי תואר ראשון (B.Sc.) בהנדסת חשמל בהתמחות מערכות הספק ("זרם חזק")  ממוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל, שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה.
  • בוגרי תואר ראשון (B.Sc.) בהנדסה או במדעים מדויקים, ממוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל, שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה, יתקבלו כסטודנטים במעמד "משלים". סטודנטים אלו יחויבו בקורסי השלמה מתואר ראשון שייקבעו על ידי וועדת הקבלה, במהלך שנת הלימודים הראשונה, ובמקביל ללימודי הקורסים בתכנית לתואר שני. מועמד שיסיים בהצלחה את לימודי ההשלמה,  יוכל לעבור למעמד "מן המניין".

 

תואר שני בהתמחות מערכות אנרגיה:

  • בוגרי תואר ראשון (B.Sc.)בהנדסה מכנית, הנדסה רפואית, הנדסת חומרים, הנדסת פלסטיקה, או פיסיקה. ממוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל, שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה, יתקבלו כסטודנטים במעמד "מן המניין".
  •  בוגרי תואר ראשון (B.Sc.) בהנדסה או במדעים מדויקים, ממוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל, שממוצע הציונים שלהם 80 ומעלה, יתקבלו כסטודנטים במעמד "משלים". סטודנטים אלו יחויבובקורסי השלמה מתואר ראשון שייקבעו על ידי וועדת הקבלה, במהלך שנת הלימודים הראשונה, ובמקביל ללימודי הקורסים בתכנית לתואר שני. מועמד שיסיים בהצלחה את לימודי ההשלמה,  יוכל לעבור למעמד "מן המניין".