אלעד צרפתי נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תש"ף

אלעד צרפתי נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תש"ף

אלעד צרפתי, בוגר תכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל באפקה, נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תש"ף בטקס הענקת התארים הקרובזו השנה השנייה שאפקה מעניקה את "אות הבוגר", כהוקרה לבוגרים שתרמו תרומה משמעותית בעלת השפעה לאומית למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם.

אלעד צרפתי הינו סגן נשיא בכיר קשרי ממשל ודאטה במובילאיי - מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיית נהיגה אוטונומית ומערכות בטיחות המסייעות במניעת תאונות דרכים. במהלך 20 שנות קריירה, הפך ממנהל פיתוח עסקי בתחום המובייל בחברת פלאפון למשנה למנכ"ל מובילאיי ומנכ"ל חטיבת IMS (Intelligent mobility solutions), הוביל עסקאות ששווין מוערך במאות מיליוני דולרים ותחתיו עבדו מאות עובדים.מנימוקי הוועדה שהתכנסה לבחירת מקבל האות
:

"אלעד צרפתי הוא מהנדס ומנהל בכיר בחברה גלובאלית פורצת דרך ומגדירת קטגוריה, המייצרת שינוי משמעותי בחיינו. מייצג עשייה עשירה, חדשנית ומרתקת במגוון תפקידי ניהול ופיתוח. מוביל תחומי פעילות חדשים, נתפס כמומחה עולמי בתחומו ושותף פעיל בבניית האסטרטגיה של החברות בהן הוא פועל".

אלעד, המקבל את האות השנה, כמו גם חבריו שנבחרו וייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום של חינוך מהנדסים לתועלת התעשייה וכלל החברה בישראל.

 

נבחרי "אות הבוגר" של אפקה:

  • תש"פ | אלעד צרפתי, בוגר הנדסת חשמל, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת IMS, במובילאיי
  • תשע"ט | הראל טייב, בוגר הנדסת תוכנה, מנכ"ל Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית חכמים (RPA) >>