הראל טייב נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תשע"ט

הראל טייב, בוגר תכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה באפקה, נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תשע"ט בטקס הענקת התארים הקרוב. זו השנה הראשונה שהמכללה מעניקה את "אות הבוגר", כהוקרה לבוגרים שתרמו תרומה רבת ערך למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם.

הראל הינו יזם טכנולוגיה "סדרתי" בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה. בין היתר השתלב כמשקיע ויועץ בחברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון. כיום משמש מנכ"ל Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית חכמים (RPA). הראל מילא כמה תפקידים מובילים במשק, בהם מנכ"ל AVG Israel ומוביל Conduit Mobile) Como) בעבר הקים הראל את הסטארט-אפ Collcs Ltd וניהל קבוצת פיתוח בחברת Microsoft & Gteko.הראל טייב, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה

מנימוקי הוועדה שהתכנסה לבחירת מקבל האות:
"הראל טייב הוא מהנדס ומנהל בתעשייה בתחום המייצר שינוי של ממש בחיינו. הוא מייצג עשייה עשירה ומרתקת בתחומו במגוון תפקידי ניהול ופיתוח, ומפגין יכולת לשלב חדשנות בחברות שבהן פעל. הראל הוביל את החברה שבראשה הוא עומד להצלחה משמעותית בשוק הבין-לאומי."

הראל, המקבל את האות השנה, וכך גם חבריו שייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום של חינוך מהנדסים לתועלת התעשייה וכלל החברה בישראל.

"אות הבוגר" מהווה הזדמנות להידוק הקשר ולביסוס שיתופי פעולה ולחיבורים חדשים של מקבל האות עם קהילת הבוגרים ועם אפקה, הבית האקדמי והמקצועי שלהם, כפי שנעשו במהלך שנת תשע"ט עם הראל טייב:

o הרצאת אורח להשראה עם סטודנטים חדשים

o שופט בתערוכת פרויקטי הגמר

o אורח מיוחד בישיבת חבר הנאמנים השנתית

o ראיון משותף ל YNET יחד עם נשיא אפקה, פרופ' עמי מויאל, בנושא: מה אנחנו מצפים ממהנדסי העתיד? הכל על הקשר ההדדי שבין האקדמיה לתעשייה. לראיון >>

o אירוח אירוע בוגרים בחברת Kryon:AfekaUp  בוגרים מעצימים בוגרים - Off-Campus. לסיקור האירוע>>