משתתפי התכנית עם עוז מחלבני - מנהל תכנית היזמות של אפקה

מחזור שלישי של תכנית AFEX יצא לדרך 

חדר כושר וירטואלי, רובוט למשימות חקלאיות, גלשן הצלה ממונע ומזרק ליד אחת הם רק חלק מהמיזמים שהוצגו בפתיחת תכנית - AFEX תכנית היזמות של מכללת אפקה, המיועדת לסטודנטים ובוגרים הרוצים להפוך את הרעיון שלהם לסטארט-אפ. התוכנית מעניקה למשתתפים תוכן עשיר עם הרצאות של בכירי התעשייה הישראלית, ייעוץ מקצועי וליווי של מנטורים בעלי נסיון בעולם היזמות הטכנולוגית. כמו-כן יוענקו לזוכים בתחרות הסופית חבילות שירות מטעם נותני החסות של התכנית: HIVEY (חלל עבודה), Road Untravelled ו- TLV Starters (ליווי יזמי אישי), ניוטון (חיפוש פטנטים), אינטוויז'ן (שעות ייעוץ לפיתוח דגם) ואייל ברוק – משרד עורכי דין (שירותי ייעוץ משפטיים).

המפגש הראשון נפתח עם פאנל של יזמים בוגרי המכללה - שני טולדנו, ברוכי הר-לב ותמיר יעקב אשר נתנו השראה למשתתפי התכנית וסיפרו על הדרך שעברו עד להובלת מיזם אישי. אחרי הפאנל התקיים סיעור מוחות ראשוני, שבו הציגו חברי כל צוות את המיזם שלהם וקיבלו פידבקים משאר המשתתפים.

בעוד כשבועיים יתקיים מפגש המנטורינג הראשון בתכנית. במפגש יציגו הצוותים את המיזמים שלהם בפני מנטורים מהתעשייה שיתנו משובים לצוותים. מנטורים שיתעניינו במיזם מסוים יוכלו ללוות את צוות היזמים באופן אישי לאורך התכנית.