אירוע ראשון מסוגו של בוגרי אפקה והפעם בתעשייה, מחוץ לקמפוס: AfekaUp  בוגרים מעצימים בוגרים  Off-Campus. מטרת אירועים אלו כפולה מצד אחד לאפשר לכם, הבוגרים, להכיר טכנולוגיות החדשות, לקבל השראה ורעיונות להעצמת הקריירה שלכםוכמובן, הזדמנות לחיבורים חדשים עם בוגרים שלא הכירו, כשמצד שני את החברה המארחת מייצגים בוגרי אפקה העובדים בה, להעצמתם וחשיפת התרומה המקצועית שלהם כמהנדסים מובילים בחברה.

החברה שאירחה אותנו היא חברת Kryon, המפתחת פתרונות אוטומציה רובוטיים ארגוניים, מבוססי ראיה ממוחשבת ולמידת מכונה. מדובר ברובוטים וירטואליים, המחליפים את העובדים האנושיים ומשחררים אותם למשימות שרק בני אדם יכולים לייצר.

השקת אירועי Off-Campus ב Kryon נובע מזהות שדרת הניהול הבכירה של החברה המיוצגת בכבוד ע"י בוגרי אפקה. מנכ"ל החברה, הראל טייב , הינו זוכה "אות הבוגר" של אפקה לשנת תשע"ט, בוגר הנדסת תוכנהVP R&D הוא אורן קינן, בוגר הנדסת תוכנה ו- VP Product  הוא רענן יוגב, בוגר הנדסת תעשייה וניהול. לצידם בוגרי אפקה נוספים שהינם חלק מ- 150 העובדים של החברה הצומחת בצעדי ענק.

אורן ורענן הרצו בפני הבוגרים שהגיעו על הטכנולוגיות החדשות של החברה לצידו של שי ענתבי, ה- CTO של החברה והדובר היחיד באירוע שלא היה בוגר אפקה, שהרצה על המהפכה התעשייתית הרביעית. מחלקת משאבי אנוש של החברה הזמינה את הבוגרים שהגיעו לשלוח קורות חיים במידה והם מעוניינים לבחון אפשרויות תעסוקה בחברה.