משרתי המילואים

כמיטב המסורת של אפקה התקיים בספטמבר 23 ערב ההוקרה למשרתי המילואים ומעורבות חברתית.

האירוע, ביוזמת דקאנט הסטודנטים ואופק – מרכזים לפיתוח מיומנויות, נערך באולמי "סטוקו" בתל-אביב, בהשתתפות כ-150 סטודנטים וחברי סגל, שביצעו מילואים במהלך לימודיהם ועבודתם במכללה, וכאלה שהיו פעילים בשנה האחרונה בפעילות של מעורבות חברתית. 

האירוע נפתח בדברי ברכה של דקאנית הסטודנטים טימור זכאי, אשר הודתה למשתתפים על פעילותם לאורך השנה. עוד נשאו דברים: מנהלת אופק – מרכזים לפיתוח מיומנויות עו"ד קרן בן חיים, ראש תחום רווחת הסטודנט מיכל לנדאו ודפנה ונגר מנהלת היחידה למעורבות חברתית.הערב כלל ארוחת ערב חגיגית ולאחריה חידוני טריוויה משעשעים נושאי פרסים. 

אפקה מאמינה שיש לה תפקיד חברתי חשוב לא רק בעולמות האקדמיה, אלא בחברה הישראלית כולה. ביחידה למעורבות חברתית של אופק כ־300 סטודנטים מעורבים חברתית בשנה והם פוגשים כ־1,500 תלמידים.
היחידה שמה לה למטרה לקדם מעורבות חברתית של סטודנטים בקהילה, בדגש על תרומה בתחומי החינוך, ובמיוחד החינוך המדעי, בקרב ילדים ובני נוער מהפריפריה החברתית והגאוגרפית.

בנוסף, אפקה תומכת במשרתי המילואים ועושה כל שביכולתה על מנת ששירות זה לא יפגע בלימודיהם בשום צורה. על כן משרד הדקאנט של המכללה מסייע לסטודנטים.ות היוצאים לשירות מילואים להשלים את חומר הלימוד שהחסירו ולחזור ולהשתלב בלימודים. הסיוע נעשה גם לפני היציאה למילואים (כגון: הגשת ולת"ם) וגם לאחר החזרה משירות המילואים הפעיל.

ערב זה ציין את הוקרתינו הצנועה לפעילותם הענפה של הסטודנטים וחברי הסגל. אנו גאים במשרתי המילואים ואלה הלוקחים חלק במעורבות חברתית ונמשיך לעודד את תרומתם מעוררת ההשראה לחברה.

ערב הוקרה