כפיר מואיס
סטודנטים
באנר סטודנטים להנדסת תוכנה פיתחו מערכת שתמקסם את האימון בחדר הכושר

הכירו את כפיר מואיס, סטודנט להנדסת תוכנה בהתמחות במערכות מידע ומורה פרטי למתמטיקה. כפיר עוסק בפיתוח גוף באופן מקצועי ושגרת יומו כוללת, מלבד לימודים, גם השכמה מוקדמת ואימונים מפרכים בבוקר ובערב. העיסוק האינטנסיבי בספורט והרצון לחקור את פעילות השרירים והגוף בזמן אימון, הובילו את כפיר לתכנן פרויקט גמר ייחודי בנושא. הוא ושותפו, גיא אשל, פיתחו את מערכת EMGym לאימון ספורט אפקטיבי. 

מהי מערכת EMGym? 
פיתוח גוף ברמה תחרותית מחייב אימון קפדני, הכולל ביצוע תרגילי משקולות אינטנסיבים, במקביל למשטר תזונה נוקשה ושעות שינה סדירות. מערכתEMGymהינה מערכת אשר תמקסם את האימון ותהפוך אותו לבטוח. המערכת משלבת חומרה ותוכנה, המתאמן מצמיד לגופו אלקטרודות, המשדרות נתונים על פעילות השרירים לתוכנה ייעודית.  

במידה ונוצר עומס רב במהלך האימון על השריר, מתריעה המערכת מפני פציעה אפשרית. בנוסף המידע שנאסף מציג לספורטאי את אפקטיביות האימון שנעשה: רמת המאמץ, כיווץ השריר והעייפות. בנוסף, המערכת מאפשרת לספורטאים לבנות תכניות אימונים ולעקוב אחר התקדמותם באמצעות אפליקציה במכשיר האנדרואיד. 

כמו ספורטאים מובילים רבים, גם כפיר משמש כפרזנטור ראשי של ISRAEL BODY, חברת תוספי תזונה וייעוץ מקצועי לספורטאים. אך עם סיום התואר מתכנן כפיר להשתלב בעבודה כמהנדס תוכנה, כאשר הספורט תמיד יישאר ברקע, כתחביב מקצועי