באנר סטארטאפ לגילוי סרטן

אביה של שני טולדנו מת מסרטן ריאות, מה שהוביל אותה לחשוב על גילוי מוקדם של סרטן. כך עלה בראשה הרעיון לפתח מכשיר הדמיה תרמי בגודל כף יד, שיזהה תאים סרטניים. "בואו נדמיין עולם שבו אחוז התמותה מסרטן עומד על 5% ולא על 45%, מציאות שתתגשם רק אם בכל מרפאה יהיה מכשיר זמין, אמין ומהיר לגילוי מוקדם של סרטן"    

שני טולדנו, בוגרת הנדסה מכנית וסטודנטית לתואר שני במערכות תבוניותבאפקה פיתחה מכשיר הדמיה לזיהוי מוקדם של תאים סרטניים. לאחר שאביה מת מסרטן ריאות, יצאה שני לחקור את חשיבות הגילוי המוקדם של הסרטן. "יום אחד ישבתי בשיעור בקורס של ד"ר משה תשובה, ראש בית הספר להנדסה מכנית. הוא דיבר על תכונה פיזיקלית מסוימת, ופתאום הבנתי שלנגד עיניי עומדת שיטת הדמיה חדשה לזיהוי תאים סרטניים". 
 
שני פנתה אל ד"ר תשובה והציגה בפניו את הרעיון. ד"ר תשובה התלהב והסכים מיד להיות שותף למוצר ולפיתוח. השניים יצאו למסע חקר במעבדות המכללה, ופיתחו מכשיר הדמיה קטן הכולל מסך ומצלמה תרמית. המכשיר מצלם את המטופל ללא מגע, ומייצר הדמיה לפי "קריאת" זרימת החום אל הרקמות באמצעות אלגוריתם חכם. אחרי כמה דקות מנפיק המכשיר תמונה, ללא צורך לחכות לפענוח.  
 
כדי לממש את הפוטנציאל של המכשיר שפיתחה, עזבה שני את עבודתה בתעשייה האווירית והקימה חברת סטארט־אפ בשם HT bioimaging. שני וד"ר תשובה ערכו ניסויים בתאים סרטניים בבית חולים שיבא, וכעת הם יוצאים למסע גיוס כספים להמשך הפיתוח. 

בריאיון לערוץ הטלוויזיה ILTV, מספרת שני על החברה שהקימה ועל המכשיר שפיתחה