סא"ל בר ענבר, מפקד בסמ"ח, צה"ל, נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנת תשפ"ד

סא"ל בר ענבר, בוגר תכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה באפקה לשנת תשע"ח 2018 , נבחר לקבל את "אות הבוגר" לשנה זו בטקס הענקת התארים הקרוב. זו השנה השישית שמכללת אפקה מעניקה את אות בוגר ובוגרת אפקה כהוקרה לבוגרים ובוגרות שתרמו תרומה משמעותית בעלת השפעה לאומית למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם.

מנימוקי וועדת הבחירה:

"סגן אלוף בר ענבר הוא מנהיג בעל חזון המשלב מקצועיות ברמה גבוהה עם ראיה חינוכית, ערכית וחברתית מעוררת השראה. בכל תפקידיו במערך התוכנה של צה"ל וביתר שאת בתפקידו הנוכחי כמפקד בית הספר למקצועות התוכנה, סא״ל בר מוביל תוכניות שבוגריהן תורמים תרומה מכרעת לביטחון המדינה תוך שימת דגש על מתן הזדמנות לצעירי וצעירות הפריפריה החברתית והגאוגרפית להימנות על אוכלוסיית המתכנתים של צה"ל כבסיס למוביליות חברתית עתידית"

מכללת אפקה מעריכה ומוקירה את בוגריה, ורואה בהם שגרירים של מצוינות, יצירתיות, שאפתנות ומוטיבציה לשינוי. בר ענבר מקבל את האות השנה, כפי שחבריו וחברותיו שנבחרו וייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה המשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום חינוך המהנדסים לתועלת התעשייה וכלל החברה בישראל.

נבחרי "אות הבוגר.ת" של אפקה:

*תפקיד בעת קבלת האות