מרב דוידוביץ

מרב דוידוביץ' נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א 

מרב דוידוביץ', ראש מנהלת מוצרי תוכנה ובינה מלאכותית באלביט, נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א 

מרב דוידוביץ', מוסמכת תוכנית הלימודים לתואר שני במערכות תבוניותבאפקה, נבחרה לקבל את "אות הבוגר.ת" לשנת תשפ"א. זו השנה השלישית שאפקה מעניקה את "אות הבוגר.ת" כהוקרה לבוגרים שתרמו תרומה ניכרת בעלת השפעה לאומית למדע, לקדמה הטכנולוגית, לחברה או למדינה והצליחו לבלוט ולהשפיע בתחומם בארץ ובעולם. 

מרב דוידוביץ' היא ראש מנהלת מוצרי תוכנה ו־ AIבחטיבת התקשוב של אלביט מערכות חברה רב־לאומית העוסקת במגוון טכנולוגיות מתקדמות עבור השוק הביטחוני בארץ ובעולם. מרב מובילה פיתוחים מבצעיים תוך ביצוע עסקאות בין־לאומיות גדולות, והיא בעלת ניסיון רב שצברה באלביט במגוון תפקידים שבהם ניהלה מאות עובדים. במהלך שנות הקריירה שלה, לפני שהגיעה לאלביט, סומנה כדמות מובילה בשירות הצבאי שבמהלכו קודמה ועסקה בפיתוח ובמחקר טכנולוגי בחיל האוויר ובמפא"ת עד לשחרורה בדרגת אל"מ.  

מנימוקי ועדת הבחירה:  

"מנהלת בכירה בחברת הייטק ביטחונית, מובילה, פורצת דרך ובעלת חזון וראייה עתידית. בעלת יכולת זיהוי טכנולוגיות מתקדמות שהוטמעו במערכות ביטחוניות ושיפרו את יכולות ההגנה של מדינת ישראל. מובילה, מנהלת ומפקחת על מערכות מבצעיות, מתקדמות וחדשניות שמסוקרות באמצעי התקשורת כפרויקטי הדגל של המערכת הביטחונית. מהווה דמות לחיקוי, בין הנשים הבודדות בתחומה ושוברת תקרות זכוכית עבור נשים נוספות שילכו בדרכה". 

מרב, המקבלת את האות השנה, וכן חבריה שנבחרו וייבחרו לקבל את האות בשנים הבאות, מחזקים את אפקה ומשמשים עבורה השראה להמשך דרכה כמוסד אקדמי מוביל בתחום של חינוך מהנדסים לתועלת התעשייה וכלל החברה בישראל. 

נבחרי "אות הבוגר.ת" של אפקה: 

  • תשפ"א | מרב דוידוביץ', מוסמכת מערכות תבוניות, *ראש מנהלת מוצרי תוכנה ו־Al בחטיבת התקשוב של אלביט מערכות 
  • תש"ף | אלעד צרפתי, בוגר הנדסת חשמל, *סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת IMS במובילאיי>> 
  • תשע"ט | הראל טייב, בוגר הנדסת תוכנה, *מנכ"ל Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית חכמים (RPA) >> 

*תפקיד בעת קבלת האות