ראובן ואביחי אטיאס
                   יעל ורון יזרעאלי

הכל נשאר במשפחה
בוגרי המחלקה להנדסת תוכנה, האחים אביחי וראובן אטיאס, סיימו את לימודיהם בהצטיינות ואף הוזמנו לקבל את התואר יחד בטקס הענקת תארים שהתקיים בהיכל התרבות ת"א. אבל זה לא הכל! מרים, אחותם הצעירה יותר, הקדימה אותם בכמה שנים והיא כבר בוגרת "ותיקה" של המחלקה להנדסה מכנית, וכן, כאחיה, גם היא סיימה את לימודיה בהצטיינות!. ההורים, דליה ויוסי אטיאס, התרגשו כשהוזמנו לבמה לצד ראשי המחלקות להעניק לבנים את התואר. סף ההתרגשות שלהם עלה אף יותר כשהופתעו ע"י בתם מרים, שהפתיעה אותם בהגעתה והוזמנה להצטרף אליהם להענקת התארים בהצטיינות.

אביחי מספר שללמוד עם אח זו חוויה, "מדובר באתגר כיוון שללמוד קורס עם מישהו שגר איתך בבית זה לא קל כי השיח סביב הלימודים מלווה אותך בכל מקום".

משפחת אטיאס צפויה לחזור לקמפוס אפקה. האחות הרביעית הצעירה ביותר, סיימה לאחרונה את לימודיה בתיכון וכבר יש לאחים תכניות עבורה. תוכלו לנחש כבר מה...

חוויה מדהימה
גם האחים יזרעאלי שינו סטאטוס והפכו בטקס הענקת התארים מסטודנטים לבוגרי המחלקה להנדסת תוכנה. רון יזרעאלי התחיל את לימודיו במכללת אפקה שנה לפני אחותו יעל. כך יצא כי מערכת השעות הצטלבה והאחים מצאו עצמם לומדים יחד באותם הקורסים. רון: "הלימודים המשותפים תרמו לנו ומה שתרם עוד יותר היא העובדה שגם אמא שלנו מהנדסת תוכנה. כך יצא שלא פעם ארוחת שישי לוותה בדיונים מעמיקים על החומר הנלמד". יעל ורון מחייכים כשהם נשאלים על הסיבה שהביאה את יעל ללמוד באפקה.

אם תשאלו את רון, הייתה להמלצה שלו על אפקה השפעה רבה על החלטתה של יעל. רון מסכם את חווית הלימודים המשותפת כחוויה מדהימה.