למידת עמיתים הלכה למעשה:הסתיימה סדנת הכנה ראשונה מסוגה למבחני רישוי חשמלאים למהנדסים בוגרי אפקה

ישנם בוגרים ובוגרות רבים שחושבים מעבר לאפשרי ושואפים לחדש  – כל אחד בתחומו. ערן נאמי הוא אחד מהם. הוא בוגר הנדסת חשמל (מחזור 15, 2014), מהנדס חשמל בכיר ובודק סוג 3, מומחה בבדיקות למתקני חשמל בתעשייה הביטחונית ובארגונים ממשלתיים וציבוריים, שהומלץ ע"י התאגדות מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה כחשמלאי בודק. לצד כל אלו הוא גם חשב מעבר ופיתח וייסד לומדה לטובת מהנדסי חשמל המבקשים לקבל רישיון חשמלאי מהנדס. לומדת "האקדמיה לחשמל" מבוססת על למידה עצמאית באונליין, מציעה פתרונות מלאים ל-734 שאלות בהסברים מפורטים, קישורים לוועדות פרושים, תרשימי הסבר וציטוטים מחוק החשמל, כלים שימושיים לנושאים שכיחים שיעזרו בלמידה ובעבודה היומיומית, מבחן אונליין מבוסס על מאגר השאלות ומדמה מבחן אמיתי ומיני מבחנים המבוססים על קבוצות של 100 שאלות מתוך מאגר השאלות.

מכאן הדרך להשקת סדנת הכנה למבחני רישוי חשמלאים למהנדסים בוגרי אפקה בהנחייתו הייתה סלולה. השבוע הסתיימה הסדנה בהשתתפות 11 בוגרים ובוגרת, שחזרו לקמפוס ולמדו יחד עם ערן בסדנה ששילבה למידת עמיתים פרונטלית במהלך 5 מפגשים ללמידה ותרגול, שנמשכו גם בקבוצת הווטסאפ הייעודית – וכמובן כולם קיבלו הרשאה לכניסה ללומדה ללמידת אונליין עד לתאריך הבחינה.

 

בוגרים ובוגרות המתמחים בתחומם, המעוניינים להוביל קבוצות עמיתים בנושאים שונים, מוזמנים לפנות אלינו, קשרי בוגרים:alumni@afeka.ac.il