המסלול המשולב לאנשים עובדים

העולם המודרני הוא עולם דינאמי, עולם תובעני; צריך לתמרן בין לימודים לבין עבודה ומשפחה ואם אפשר אז גם להשאיר קצת זמן לעצמנו. אנו חיים בעידן מהיר יותר אך גם תחרותי יותר, והדרך האופטימאלית לשלב בין כל המרכיבים שמנינו וליצור יתרון ממשי זהו המסלול המשולב לאנשים עובדים של מכללת אפקה הכולל לימודי ערב.

המסלול המשולב לאנשים עובדים של מכללת אפקה המאפשר לימודים גם בערב נועד לאפשר לאנשים עובדים, לאנשים עם משפחות ולאנשים שנסיבות החיים אינן מאפשרות להם ללמוד במסלול המסורתי של לימודי בוקר, להתפתח ולהתקדם בבטחה לעבר עתיד טוב יותר הטומן בחובו קריירה מצליחה.

שכר הלימוד באפקה הינו שכר לימוד ציבורי. 

*בכפוף לקביעת המל"ג המופיע בתקנון שכ"ל.

לימודי הנדסה בקצב שלכם.

המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה נחשבת למכללה המובילה למקצועות ההנדסה בישראל, ומאחר והמכללה מציבה את הסטודנטים שלה במרכז העשייה  – השיקה  בשנים האחרונות, לנוחיות הסטודנטים, מסלול לימודים משולב ייעודי לאנשים שעובדים, הכולל לימודי ערב, במגוון רחב של מחלקות:

מסלול משולב לתואר ראשון - B.Sc.

מסלול משולב ברמה אחרת!

בדומה לכול מסלולי הלימוד של מכללת אפקה, גם תוכניות הלימודים במסלולים המשולבים המאפשרים לימודים בערב, עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומותאמות באופן מושלם לדרישות התעשייה העדכניות ביותר.
את הסטודנטים במסלול המשולב מוביל סגל מרצים בכיר ומיומן, המונה אנשי אקדמיה ומהנדסים שמאחוריהם ניסיון רב ומוניטין מפואר.

תנאי לימוד אופטימאליים

המסלול המשולב לאנשים עובדים של מכללת אפקה המאפשר לימודים בערב מאפשר לסטודנטים ליהנות מתנאי לימוד נפלאים. לרשות הסטודנטים עומדות מעבדות מתקדמות ומאובזרות כמו גם ציוד משכולל וחדיש. יתרה מכך, התהליך הלימודי "מתובל" בשלל הרצאות אורח, בסיורים במוקדי תעשייה מובילים וסמינרים.

אין ספק כי אחד היתרונות הבולטים של מכללת אפקה נעוץ בקשר שהיא מקיימת עם התעשייה, שם בחוץ. המסלול המשולב לאנשים עובדים הכולל לימודי ערב מחבר את הסטודנטים באופן ישיר לתעשייה ומעניק להם הכרות מקדימה ומעמיקה עם עולם התעסוקה, הלכה ומעשה.

עם תוצאות אי אפשר להתווכח

המכללה האקדמית להנדסה – אפקה מציגה נתונים מדהימים. מאז נוסדה כ-85% מהבוגרים במסלולי ההנדסה השונים (הן בוגרי המסלול המשולב המאפשר לימודי ערב והן בוגרי המסלול המסורתי שכולל לימודי בוקר) השתלבו במוקדי תעשיית הייטק מובילים ומשמשים מהנדסים ומנהלים בחברות פיתוח, חברות אלקטרוניקה, חברות ביטחוניות ועוד. ואם לא די בכך, אז חלק גדול מבוגרי תואר ראשון (B.Sc.) המשיך והתקדם ללימודי תואר שני בהנדסה (M.Sc.), ועם עובדות – אי אפשר להתווכח.

אז אם אתם חולמים על קריירה מצליחה ורוצים לשלב בין עבודה ולימודים, המסלול המשולב לאנשים עובדים של מכללת אפקה מאפשר לימודים בערב – הוא הנתיב שלכם להצלחה.