לימודי ערב (1)

לימודי הנדסה במסגרת של לימודי ערב 

 

לימודי הנדסה הם אחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר באוניברסיטאות ובמכללות. היום, יותר מתמיד, נשענת החברה על ההתפתחויות הטכנולוגיות המהירות והרבות שמקדמות את איכות החיים בכל העולם. לכן הדרישה בשוק העבודה להנדסאים ולמהנדסים מוכשרים צפויה רק לגבור. כיוון שהשוק עצמו מציב דרישות גבוהות, לימודי הנדסה מתאימים למועמדים בעלי נתוני פתיחה טובים ומוטיבציה גבוהה להצליח. 

ייתכן מאוד שאתם עומדים בקריטריונים הללו, אך מתקשים להקדיש את הזמן ללימודי יום משום שאתם כבר עובדים במשרה מלאה או חלקית. אך אם כוונותיכם רציניות לקדם את הקריירה המקצועית שלכם, מסלולים של לימודי ערב יתאימו לכם מאוד. במסגרת זו תוכלו להשלים תוכנית לימודים מלאה לקראת התואר הנחשק בזמן שאתם עובדים. קורות החיים שלכם יהיו מרשימים הרבה יותר לאחר שתשדרגו את הקטגוריה של "השכלה", ומעסיקים רבים מעריכים יותר מועמדים שהוכיחו את רצינותם כיוון שהשלימו לימודי ערב לצד עבודה סדירה. 

לימודי ערב לעתיד מקצועי טוב יותר 

למסלול של לימודי הנדסה במסגרת לימודי ערב אפשר היה לקרוא גם "המסלול הישיר להצלחה ולקידום מקצועי". גם אם אתם אנשי שטח מיומנים שעובדים בתחום כבר כמה שנים, אתם בוודאי יודעים, ועובדים רבים יוכלו להעיד, כי הניסיון המעשי הרב אינו תמיד מספיק כדי להתקדם. אם ברצונכם להשיג משרה מבוקשת וטובה יותר או אם אתם רוצים להתקדם במקום העבודה הנוכחי, לימודי ערב יעזרו לכם להבטיח עתיד מקצועי טוב יותר, וכך תוכלו סוף־סוף להוסיף את הגושפנקא האקדמית לידע הרב שצברתם. 

סטודנטים רבים במסגרות של לימודי הנדסה במסלולי הערב הם הנדסאים ששואפים לקדם את הקריירה המקצועית שלהם באמצעות שדרוג מעמדם למהנדסים. כמו כן בעלי תואר ראשון ישמחו לשמוע שבמסגרת לימודי ערב אפשר גם להשלים את הלימודים לקראת תואר שני בתחום של הנדסת מכונות. ראייה לרחוק היא נקודת המפתח כאן. כיצד אתם מדמיינים את עתידכם המקצועי בעוד חמש, עשר או חמש עשרה שנים מעכשיו? יתרון גדול נוסף של לימודים אלה הוא שבמסגרתם תוכלו ליצור קשרים עם גורמים מובילים בשוק שעובדים בשיתוף פעולה עם המסגרות האקדמיות. הרצאות אורח, מעורבות בפרויקט הגמר וסיורים במפעלים ובתעשיות מסייעים לבוגרים לבסס קשר ראשוני הפותח עבורם דלתות חדשות עם סיום לימודיהם. 

ללמוד, לעבוד ולהצליח 

מסלולים של לימודי ערב נוצרו במיוחד עבור אנשים בוגרים יותר אשר חייהם כבר נושאים במחויבויות השונות הקשורות למקום העבודה ולמשפחה, והם נתפרו על פי הצרכים הייחודיים שלהם. לימודי הנדסה במסלולי הערב מאפשרים לכם להמשיך לעבוד במשרה הנוכחית שלכם, ופרנסתכם ורמת החיים שאליה הורגלתם יישמרו. מערכת השעות במסלולים של לימודי ערב משתנות מסטודנט לסטודנט והן מאפשרות גמישות רבה בשיבוץ השיעורים בכל סמסטר. אלה הן רק חלק מן הסיבות שבעטיין סטודנטים רבים משלבים בהצלחה גדולה כל כך לימודי הנדסה בצד עבודה. כמו כן, התמיכה והעזרה הלימודית הרבה שתוכלו למצוא במסלולי הערב לא יסולאו בפז. מדובר בייעוץ, בהכוונה ובליווי אישי אשר הלומדים במסלולי היום לא תמיד נהנים מהם. עבור סטודנטים שלא למדו במסגרת לימודים רשמית זמן רב, כל אלה מאפשרים "נחיתה רכה" אל תוך המסגרת החדשה ועוזרים לשפר ולשכלל את היכולות הלימודיות עצמן. הבוגרים הטריים של מסלולי הערב של לימודי הנדסה מכנית, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, וכמובן הנדסת חשמל, ישמחו לפגוש בכם ביום הפתוח ולשתף אתכם בכל הטיפים שהפכו אותם לסיפורי הצלחה.