הראל טייב, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה
הנפת הכובעים המסורתית

בתחילת השבוע, התקיים בהיכל התרבות ת"א, טקס הענקת תארים לבוגרי ומוסמכי אפקה. כ-2,000 משתתפים גדשו את רחבת ההיכל: הורים, קרובי משפחה ו-436 בוגרים ומוסמכים נרגשים. הטקס התקיים בסימן אישים בעלי מוניטין שתרמו תרומה משמעותית לקדמה הטכנולוגית, למדינה ולחברה. 

במהלך הטקס הוענקה תעודת "עמית כבוד" ליחידה 8200, התורמת תרומה של ממש לביטחון המדינה, עוסקת בתחומים טכנולוגיים מתקדמים ותורמת להכשרת הון אנושי מצוין ברמה הלאומית. יוצאי היחידה משתלבים בתעשיית ההיי-טק ותורמים למיצובה של מדינת ישראל כאומת הסטארט-אפ ולהמשך צמיחתו של שוק ההיי-טק בישראל.

בנוסף, לראשונה באפקה, הוענק "אות הבוגר" למר הראל טייב בוגר לימודי הנדסת תוכנה, מהנדס ומנהל, יזם טכנולוגיה "סדרתי", בעל ניסיון של מעל 15 שנים במבחר תפקידי פיתוח וניהול בעולמות החדשנות והטכנולוגיה. הראל השתלב כמשקיע בחברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון, ייעץ להן ומילא תפקידים מובילים במשק וכיום מכהן בתפקיד מנכ"ל חברת Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית, הנותנת מענה לצורך עצום בארץ ובעולם לפתרונות רובוטיים חכמים מבוססי AI.

הראל טייב, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה

פרופ' עמי מויאל נשיא מכללת אפקה בירך את המהנדסים החדשים ואמר: "התקופה בה אנו נמצאים היא תקופה מדהימה – בעיקר מפני שלכל אדם יש פוטנציאל לשנות את העולם ולתרום להפיכתו למקום טוב יותר. גם לכם, בוגרי אפקה, יש את היכולת ואת הכלים לעשות זאת. תחלמו, תשאפו, תציבו לעצמכם יעדים ותחתרו אליהם ללא חשש."

הנפת הכובעים המסורתית

במחזור תשע"ח הוסמכו 436 מוסמכים ובוגרים.
ב-23 שנות קיומה, הכשירה מכללת אפקה כ- 5,640 מוסמכים ובוגרים בהנדסה. אפקה גאה ומאחלת דרך צלחה!