טקס הענקת תארים תשפ (1)
טקס הענקת תארים תשפ (2)
טקס הענקת תארים תשפ (3)

ברכות ל־589 הבוגרים והמוסמכים שקיבלו את הדיפלומות והוסמכו בטקס הענקת תארים מול 2,500 משתתפים! 

בטקס הענקת תארים של מחזור תש"ף שהתקיים ב־21.3.21 בהנחייתה של לוסי איוב, הוסמכו 589 בוגרים ומוסמכים חדשים. התואר הנכסף נשלח לכל אחד לביתו רגע לפני האירוע שהתקיים בשידור חי. תחושות ההתרגשות, הגאווה והשמחה ניכרו בפניהם של הבוגרים והמוסמכים שצפו עם המשפחות והחברים מהתואר, ובמיוחד כאשר השמות והתמונות של בוגרי המחזור נקראו והוצגו על המסך. 

הטקס השנה התקיים גם בסימן חגיגות 25 שנה לאפקה. מיצג מציאות מדומה ייחודי הציג את הדרך שעבר המוסד מאז הקמתו ועד הפיכתו למוסד מוביל ופורץ דרך בתחומו. במהלך המיצג אף נחשפנו לתשוקה להנדסה – תשוקה שמניעה את אפקה פעם אחר פעם ומעניקה למהנדסים את רוח השליחות והנכונות לחולל שינוי בחייהם של אנשים. 
 
נשיא המכללה פרופ' עמי מויאל ויו"ר חבר הנאמנים האלוף (במיל') דני רוטשילד, בירכו. לאחר הנפת הכובעים שהגיעו לכל אחד במארז עד הבית, הופיע הזמר חנן בן ארי במיטב להיטיו שהקפיצו את כולם. בין הנוכחים בקהל היו לצד המהנדסים הטריים גם מאות ילדים מהפריפריה שהוזמנו במיוחד כדי לקבל השראה וליהנות ממופע חינם, ביוזמתה של אפקה ובשיתוף בית יציב וכל ישראל חברים, גופים שמלווים את אפקה כאקדמיה מאמצת. 

פרופ' עמי מויאל, נשיא מכללת אפקה, אמר: "אנו גאים בבוגרי מחזור תש"ף שסיימו את התואר האקדמי בלימודי הנדסה בתקופה של מציאות משתנה, כאשר את סיומו הם לומדים מרחוק בשל מגבלות הקורונה. תוצרי הלימודים ישמשו אותם בהמשך הקריירה ובפיתוח מוצרים לתועלת המשק והחברה. אפקה תמשיך לחנך מהנדסים תוך שימת דגש על תהליך חווייתי המקנה ידע, כישורים חיוניים וערכים". 
 

אנחנו גאים בכל אחת ואחד מכם, בוגרי ומוסמכי אפקה, על ההתמדה, על ההשקעה, על היצירתיות ועל הנחישות. אין לנו ספק שנשמע עליכם ועל השינוי שתובילו.