הראל טייב, בעל ניסיון של למעלה מ 15 שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה
הנפת הכובעים המסורתית

בתחילת השבוע, התקיים בהיכל התרבות ת"א, טקס הענקת תארים לבוגרי ומוסמכי אפקה. כ-2,000 מוזמנים גדשו את רחבת ההיכל: הורים, קרובי משפחה ו-436 בוגרים ומוסמכים נרגשים. הטקס התקיים בסימן אישים בעלי מוניטין שתרמו תרומה משמעותית לקדמה הטכנולוגית, למדינה ולחברה. 

במהלך הטקס הוענקה תעודת "עמית כבוד" ליחידה 8200, ולראשונה באפקה, הוענק "אות הבוגר" למר הראל טייב בוגר לימודי הנדסת תוכנה, מהנדס ומנהל, יזם טכנולוגיה "סדרתי", בעל ניסיון של מעל 15 שנים במבחר תפקידי פיתוח וניהול בעולמות החדשנות והטכנולוגיה. הראל השתלב כמשקיע בחברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון, ייעץ להן ומילא תפקידים מובילים במשק וכיום מכהן בתפקיד מנכ"ל חברת Kryon Systems, ספקית מובילה של פתרונות לתהליכי אוטומציה רובוטית, הנותנת מענה לצורך עצום בארץ ובעולם לפתרונות רובוטיים חכמים מבוססי AI.

פרופ' עמי מויאל נשיא מכללת אפקה בירך את המהנדסים החדשים ואמר: "התקופה בה אנו נמצאים היא תקופה מדהימה – בעיקר מפני שלכל אדם יש פוטנציאל לשנות את העולם ולתרום להפיכתו למקום טוב יותר. גם לכם, בוגרי אפקה, יש את היכולת ואת הכלים לעשות זאת. תחלמו, תשאפו, תציבו לעצמכם יעדים ותחתרו אליהם ללא חשש."