חשיפה לתעשייה: קהילת הבוגרים מובילה קורס לסטודנטים בתכנית המצטיינים

שיתוף פעולה של קהילת הבוגרים עם תוכנית המצטיינים היוקרתית של אפקה SmartUp מחברת את הסטודנטים המצטיינים לשולחן העבודה של מהנדסים בתעשייה באמצעות בוגרי אפקה, המייצגים מגוון רחב של חברות וארגונים. תכנית המצטיינים משמשת כחממה של מצוינות אקדמית, מקצועית ואישית המעודדת סקרנות, חשיבה יצירתית ויזמית, מעורבות בקהילה וחשיפה לתעשייה.

כחלק מתכנית המצטיינים יתקיים לראשונה קורס אקדמי "חשיפה לתעשייה" במסגרתו כל בוגר מוביל 2 מפגשים במהלכם הוא מציג לסטודנטים את החברה בה הוא עובד ומאתגר את הסטודנטים בפרויקט הנדסי משולחן העבודה שלו. הסטודנטים יתחלקו לצוותים ויציגו פתרונות, דיון ומסקנות. 

פעילות זו, שגובשה בהתאמה למציאות הקורונה, מחזקת כל אחד משלושת השותפים לה.

לסטודנטים ניתנת כאן הזדמנות לתרגון עבודה בצוות בחיפוש אחר פתרון לסוגיות המגיעות מהתעשייה.
לבוגרים הזדמנות למנף בחברה שלהם מהלך לא שגרתי, המעיד על מעורבות, יציאה מחוץ הקופסא ועידוד חשיבה ופיתוח.
לחברה/ לארגון יש פה הזדמנות לחשיפה לעילית של הסטודנטים באפקה הנמצאים על סף יציאתם לשוק העבודה, שיציגו פתרונות המבוססים צורות הסתכלות שונות וחדשניות "בעיניים רעננות" וקידום סוגיות הנמצאות על סדר היום של הארגון.

בשבוע שעבר התקיים ב-ZOOM אירוע פתיחת שנת הפעילות של התוכנית אותו הוביל הבוגר הראשון מתוך הנבחרת, אור אמיר, בוגר אפקה בהנדסת תעשייה וניהול, המשמש כיום VP of Operations בחברת Realeyes.

במהלך מפגש חוצה יבשות נחשפו הסטודנטים לחברה, המתמחה בניתוח רגשות של אנשים באמצעות בינה מלאכותית בזמן צפייה בפרסומות וסרטונים ומנטרת את תגובתם למוצר/תוכן בכל רגע נתון. הסטודנטים התחברו מישראל, אור התחבר מניו יורק ו-CTO החברה התחבר מצ'כיה.

חלק מתגובות הסטודנטים הנלהבות יכולות להעיד על האפקט העצום של החיבוריות וההשפעה שלכם, בוגרי אפקה, על דור העתיד של המהנדסים.

הבוגרים שמובילים את הקורס >> 

לתקציר המצגת של אור מאירוע הפתיחה >>