הנדסת תוכנה – המקצוע המבוקש בעולם

26.01.2013

אם אתם נמצאים בעיצומה של התלבטות, ותוהים האם כדאי לכם לבחור במסלול של הנדסת תוכנה, אז כדאי שתקראו את השורות הבאות...

על פי סקר שנערך על ידי משרד העבודה כמו גם על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בארצות הברית – מהנדס תוכנה זהו המקצוע המבוקש ביותר בעולם.

גופים אלו השוו בין 200 משרות, ובדקו מה היא המשרה הנחשקת ביותר בימים אלו. התוצאה הייתה מרשימה והוכתרה פה אחד – הנדסת תוכנה!!!

מנתוני הסקר עולה כי בוגרי מסלול הנדסת תוכנה נהנים ממשכורות גבוהות במיוחד, מיוקרה, סטאטוס ומתנאי עבודה אופטימאליים, ועובדה זו נכונה לא רק בישראל או בארצות הברית כי אם בעולם כולו. מקומות עבודה בכול רחבי הגלובוס משוועים למהנדסי תוכנה מוכשרים, ומציעים תנאי עבודה מתגמלים במיוחד.

למה להתלבט אם אפשר להתבלט?

נתון מדהים זה מתיישב כמו כפפה ליד כשעוברים על הנתונים שמציגה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה. על פי ניתוחים סטטיסטים שנמסרו ממחלקת ההכוונה המקצועית של המכללה עולה כי מעל ל-90% מהבוגרים של מסלול הנדסת תוכנה השתלבו בהצלחה בעולם העבודה, ולמעלה מ-25% ממשיכים לתארים מתקדמים.

מאז הקמת מסלול הנדסת תוכנה במכללת אפקה, סיימו כ-1040, ובתום שנה זו, יצאו בוגרים חדשים לאייש את מיטב משרות ההיי טק - הן בארץ והן בחו"ל.

כך שאם אתם עדיין מתלבטים, תנו קפיצה למכללת אפקה, הבטחה - שום שאלה לא תישאר פתוחה!!!

הנדסת תוכנה: תוכנית לימודים מקיפה במכללת אפקה

אין ספק שהמכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה מציעה את אחת התוכניות הטובות ביותר בארץ במסלול הנדסת תוכנה, ומציידת את בוגריה בכלים מעשיים ובמיומנויות גבוהות.

הבוגרים יוצאים אל העולם כשבידם יכולות פיתוח ותחזוקה של מערכות תוכנה מורכבות. המסלול חושף את הסטודנטים למערכות תוכנה בכול שלבי החיים שלהן, ומשלב בין שיטות הנדסיות לבין חשיבה יצירתית. במהלך מסלול הנדסת תוכנה רוכש הסטודנט הן ידע מעשי במקצועות כגון מתמטיקה ופיסיקה והן ידע תיאורטי במדעי המחשב.

הבוגרים נהנים מהתואר היוקרתי B.Sc בהנדסת תוכנה, ויכולים להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה.

הייחודיות של מכללת אפקה באה לידי ביטוי בכמה היבטים עיקריים:

  • סגל מרצים מקצועי ובעל ניסיון רב
  • המכללה מקיימות קשר הדוק עם התעשייה
  • יחס אישי ואדיב לכול סטודנט וסטודנט
  • הכוונה תעסוקתית לבוגרי המכללה
  • פרויקט גמר מכוון לעולם העבודה
  • התאמת תוכנית הלימודים לדרישות התעשייה
  • סמיכות גיאוגרפית בין מוקדי ההיי טק לבין המכללה
  • סיוע ומערך תמיכה לכול סטודנט
  • סטנדרטים בינלאומיים

אז אם אתם מחפשים מקצוע נדרש, שיספק לכם אתגרים מקצועיים ודינאמיות בד בבד עם משכורות מן הגבוהות בשוק העבודה וחופש בחירה  – מסלול הנדסת תוכנה, הוא המסלול שלכם.