ברוכות וברוכים הבאים לאירוע הנדסה בהילוך גבוה

בספטמבר 2023 השתתפו כ-150 בוגרים, סטודנטים וחברי סגל אפקה באירוע הנדסה בהילוך גבוה: הקרנה פרטית של סרט קולנוע חדש מהעולמות הטכנולוגיים מלווה בהרצאתו של מומחה בתחום.

הסרט "Gran Turismo" מבוסס על חייו של יאן מרדנבורו, גיימר צעיר מצטיין בסדרת משחקי המרוצים המצליחה, שהיה המתמודד הראשון שהחליף את הסימולטור ברכב מרוצים אמיתי. כישוריו הביאו אותו לנצח בסדרת תחרויות של מותג הרכב ניסאן ולהפוך לנהג מרוצים. 
בטרם החלה הקרנת הסרט המשתתפים זכו לשמוע הרצאה חיה מפיו של נהג המרוצים הבינלאומי דקל נער, שסיפר על החיים במסלול המהיר, נהיגה בסימולטור והשפעתה על נהיגה תחרותית. 

האירוע, יוזמה משותפת של התמחות מערכות רכב בבית הספר להנדסה מכנית ומדור קשרי בוגרים בשיתוף מחלקת שיווק, העניק למשתתפים חוויה המשלבת שיח פורה על המיומנויות הנדרשות בעולם הווירטואלי ובעולם האמיתי, הגשמת חלומות, יוזמה, כוח רצון וכמובן כוחה של הטכנולוגיה לצד הניסיון והחברות, שאין להם תחליף.
מכללת אפקה מאמינה בלמידה מחוץ לקופסה ובלמידה לאורך החיים ועל כן תמשיך לספק לסטודנטים ולבוגרים שלה ידע והעשרה במגוון דרכים יצירתיות, מפתיעות וחווייתיות וזאת על מנת להזין את התשוקה להנדסה והטכנולוגיה.

 

לקריאה נוספת על לימודי תואר ראשון בהנדסה מכנית

לפרטים נוספים על מחלקת קשרי בוגרים