אירוע שיא על בסיס פורמט הטלוויזיה המוכר "הכרישים" נערך בסיומו של קורס התנהגות ארגונית לשנה א', בבית הספר להנדסת תעשייה וניהול. לאורך הסמסטר חברו הסטודנטים לארגונים וגופים שונים, ובליווי מנטור למדו וזיהו את צרכי הארגון ובנו, בהתאם לפרופיל החברה, תוכנית לשיפור סוגיה מסוימת בה בחרו להתמקד. בסיומו של הסמסטר, הסטודנטים עמדו בפני ועדה חיצונית המורכבת מאנשי תעשייה, בוגרים של המכללה ומרצים שבחנה והעריכה את הפרויקטים שהוצגו כ-פיץ'. צורה מקובלת להצגת רעיון בתעשייה.

את הקורס ואירוע השיא יזמו במשותף ד"ר הילה חלוץ בן גל וקרן אייז, בהובלת המרכז לקידום ההוראה מתוך רצון לאפשר לצוותי עבודה של סטודנטים ליישם את החומר הנלמד על ארגון תעשייתי אמיתי באמצעות מנטור.

הקורס והאירוע הכרישים בסיומו שילבו יעדים פדגוגיים והטמיעו מיומנויות רב תחומיות בסטודנטים שלקחו בו חלק. כנהוג בפורמט, לאחר הצגת הפרזנטציות על ידי הסטודנטים, הכרישים בחרו בצוות המצטיין, שהציג פיטץ' משכנע במיוחד. 

"שמחתי ונהניתי להיות חלק בעיצוב דור העתיד של מהנדסי תעשייה וניהול במדינת ישראל" אומר רמי בן חיים, מהנדס תעשייה וניהול, מייסד ובעלים משותף של חברת "ERA" העוסקת ביעוץ אסטרטגי, שיפור אפקטיביות עסקית ותפעולית ויעוץ ארגוני אשר השתתף ככריש באירוע. "הנושאים שהסטודנטים הציגו לי, ליתר הכרישים ולמרצים היו מעניינים ומגוונים. נוכחתי לראות מוטיבציה, יצירתיות וראייה ארגונית, וזאת כאשר הם רק בתחילת דרכם המקצועית. שאפו!" הוסיף.

ד"ר הילה חלוץ בן גל: "היוזמה המשותפת אפשרה לנו, מעבר להפנמת החומר הנלמד, להקנות לסטודנטים מיומנויות מפתח מגוונות כגון עבודת צוות, חשיבה ביקורתית, יצירתיות, עמידה מול קהל והערכת עמיתים. המשוב מהכרישים היה משמעותי וסייע להפנמה, העמקה והטמעה נוספת של החומר הנלמד"